Bojra Dyll per femije | Carioca Plastello | Super Rezistente

280 L

Ka stok

Specifikat | Bojra Dyll per Femije | Carioca 

Dimensioni: 15.2*1*0.8inch
Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Zgjasin per nje kohe te gjate.
Duar te pastra gjate perdorimit.

 

BOJRA PER FEMIJE CARIOCA PLASTELLO

Bojra Dyll per femije | Carioca Plastello | Bojra Vaj | 12 Cope | Dyqan Taxi

 Bojera Dyll | Perfekte per femijet tuaj.

Keto ngjyra te buta pastel me permbajtje dylli jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, kanace dhe dru dhe ne xham.
Nuk le mbetje dyllli neper duar gjate perdorimit dhe kjo do te thote me pak pune per ju.


Bojra Carioca Plastello | Rrethore, 
ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat. Bojra dylli per femije.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca Plastello | Bojra Vaj me ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara te cilat nuk ndikojne negativisht ne mjedis.
Nuk jane te perbere nga cifla druri por nga materiale sintetike qe do te thote se nuk leshojne cifla ne rast se thyhen.

Carioca Plastello Super Resistente | Bojra dylli per femije

carioca plastello ne dyqan taxi

Specifikat | Bojra Dyll per Femije | Carioca 

Dimensioni: 15.2*1*0.8inch
Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Zgjasin per nje kohe te gjate.
Duar te pastra gjate perdorimit.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Bojra

Be the first to review “Bojra Dyll per femije | Carioca Plastello | Super Rezistente”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bojra dyll carioca plastello 6181 vaj bojera lojra dyqan taxi masha dhe ariu

Bojra Dyll per femije | Carioca Plastello | Super Rezistente