Bojra Dylli | Carioca Plastello | Super Rezistente | 6 Cope

150 L

Ka stok

Specifikat | Bojra Dylli per Femije | Carioca 

Dimensioni: 6.5*0.5*4.8inch
Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Duar te pastra gjate perdorimit.

CARIOCA PLASTELLO 6 COPE

Bojra Dylli | Carioca Plastello | Bojra Vaj | Argetim & Lojra | 6 Cope | Dyqan Taxi

 Bojera Dylli | Perfekte per femijet tuaj.

Keto ngjyra te buta pastel me permbajtje dylli jane nje prodhim italian i cilesise se larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, kanace dhe dru.
Nuk le mbetje dyllli neper duar dhe kjo do te thote me pak pune per ju.

carioca super plastello resistente
Bojra Carioca Plastello | Rrethore, 
ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre | Lojra per femije
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Bojra dylli per femije

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca Plastello | Bojra Vaj me ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre. Kreativitetit te tyre duhet ti kushtoni rendesi.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara | Bojra ekologjike
Nuk jane te perbere nga cifla druri por nga materiale sintetike qe do te thote se nuk leshojne cifla ne rast se thyhen.

Specifikat | Bojra Dylli per Femije | Carioca 

Dimensioni: 6.5*0.5*4.8inch
Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Zgjasin per nje kohe te gjate.
Duar te pastra gjate perdorimit.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Bojra

Be the first to review “Bojra Dylli | Carioca Plastello | Super Rezistente | 6 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bojra dylli per femije carioca plastello 6180 dyqan taxi 6 cope lodra bojera vaji

Bojra Dylli | Carioca Plastello | Super Rezistente | 6 Cope