Lapsi Al Carioca Tita Erasable | Laps per Vizatime te Bukura

540 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa Druri me Ngjyra | Carioca 

Lapsa 6 kendore me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 24 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.
Dhurata perfekte per femijet tuaj

 

LAPSI CARIOCA TITA AL | LAPS PER FEMIJE

Lapsi Al – Carioca per femije | Ngjyra Carioca Tita Erasable per femije | Vizatime me laps | Vizatime te ndryshme Piktura Online

Shkolla po afron, akoma nuk keni nisur pergatitjet apo ju mbaruan lapsat e mjetet shkollore ?
Mos u shqetesoni keni edhe pak kohe. Ne Dyqan Taxi mund te gjeni gjithcka cfare ju duhet per femijet tuaj.

Artikuj te ndryshem shkollore, Canta per femije, Lapsa, Bojra, Markers etj. per Vizatime te ndryshme

Lapsi Al | Ideal per femijet tuaj me forme 6 kendore.

Ngjyra brilante te cilat jane prodhim italian, edhe më cilësore.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper te lehta per tu perdorur  dhe pershtaten lehtesisht me doren e femijes. Mprihen mjaft lehte.

LAPSI CARIOCA TITA AL | VIZATIME TE BUKURA PER FEMIJE

Bojra Carioca  Tita | Maxi | Ngjyra trekendore per femije

Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije dhe lapsa rezistente ndaj renies.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre. Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Laps Al me Ngjyra 

Piktura me laps te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju. Ngjyra mahnitese te cilat ju mundesojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije imazhe nga perralla per femije si Masha dhe Ariu  dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  Tita Erasable | Lapsa me ngjyre shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.

Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre. Te prodhuara nga materiale te ricikluara. Ngjyra te gjalla dhe bojra mahnitese plot shkelqim

Dhurojini Femijeve Tuaj Liri | Laps Carioca per Vizatime Shkollore

Femijet do ti adhurojne keto ngjyra, nuk do te deshirojne te shkeputen prej tyre. Ndersa prinderit do te kenaqen kur te shohin kreativitetin e femijeve te tyre ne leter. Bojrat jane te nje peshe minimale dhe nuk do te rendojne ne canten e te vegjelve tuaj. Merrini me vete ne shkolle dhe krijoni pikturat  më të vecanta ne gjithe klasen.

carioca tita erasable ne dyqan taxi vizatime dhe piktura me laps

Specifikat | Ngjyra  6 kendore per femije – Lapsa Carioca per femije Erasable | Lapsi | Dyqan Taxi AL

 

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 24 ngjyra | Bojra te ndritshme | Vizatime me Laps per femije
Ngjyra brilante | Plot shkelqim
Ngjyra 6 kendore per femije, Lapsa per femije, Lapsa Druri, Lapsi Al online

Jane shume komode ne perdorim.
Femijet mund te fshijne cdo gabim ne vizatime apo piktura qe do te krijojne.

LAPSA CARIOCA TITA PER VIZATIME TE NDRYSHME TE BUKURA

Do të ishte një instrument ideal për pajisjen me mjete shkollore të nxënësve të shkollës.


Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem për të sjelle pranë jush produkte cilësore.
Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojitet ne zyra, institucione si dhe artikuj shkollore.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsi Al Carioca Tita Erasable | Laps per Vizatime te Bukura”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lapsa druri me ngjyra carioca tita erasable 6439 dyqan taxi kukulla per femije laps allapsi al online

Lapsi Al Carioca Tita Erasable | Laps per Vizatime te Bukura