Lapsa 6 kendore me Ngjyre | Carioca Colored Pencils

260 L

Ka stok

Carioca  | Lapsa  me ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara te cilat nuk kane asnje ndikim negativ ne mjedis.

LAPSA ME NGJYRA CARIOCA COLORED PENCILS

Lapsa 6 kendore me Ngjyre | Carioca Colored Pencils | 12 Cope | Dyqan Taxi

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj | Personalizoni cdo laps, shkruani emrin tuaj mbi te. 

Linja e re e lapsa 6 kendore me ngjyra ne materialin e rreshires sintetike.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dhe dru.
Teper i lehte per tu perdorur dhe fale diametrit te tyre perstaten lehtesisht me doren e femijeve tuaj. Ata mund te vizatojne per ore te tera me rradhe dhe dora e tyre nuk do te ndjej lodhje.


Bojra Carioca  Colored Pencils  |  Lapsa me Ngjyra per nje
ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  | Lapsa  me ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara te cilat nuk kane asnje ndikim negativ ne mjedis.

carioca tita triangular maxi

Lapsa me Ngjyra Druri ne forme Trekendore Carioca 

Specifikat | Lapsa Druri me Ngjyre | Carioca 

Lapsa 6 kendore te lehte per tu mprehur.
Pako me 12 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh.
Diameter 3mm.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa 6 kendore me Ngjyre | Carioca Colored Pencils”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lapsa 6 kendore me ngjyre carioca colored pencils 6442 dyqan taxi lapsa

Lapsa 6 kendore me Ngjyre | Carioca Colored Pencils