Bojra Carioca | Carioca Wax Crayons | Bojra dylli

180 L

Ka stok

Specifikat | Bojra Carioca 

Tani pikturat ne rroba nuk do te jene me problem
Lahet lehtesisht
Mprehet me lehtesi
Pa gluten
Plot shkelqim
Pesha: 4.54g
Dimensionet: 0.9*0.9*9cm

CARIOCA WAX CRAYONS

Bojra Carioca per femije | Carioca Wax Crayons | 12 Cope | Dyqan Taxi

 Bojera dylli per femije | Dhurata me e mire per ta!

Keto ngjyra te buta pastel me permbajtje vaj, jane te mrekullueshme per tu perdorur ne vizatime per femije.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, kanace dhe dru.

caryoca crayons Bojra Carioca | Wax Crayins ne vizatime per femije jane rezistente ndaj drites.
Te veshura me leter mbrojtese per te mos ju bere pis gjate perdorimit.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre | Lojra per femije
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.

Bojra Dylli Carioca

Bojrat te cilat mund te lahen lehtesisht nga rrobat tuaja, te femijeve tuaj, nga divanet, mobiljet madje dhe muret e shtepise suaj. Nuk keni pse shqetesoheni kur te shihni kreativitetin e femijes suaj ne cdo ambjent.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca Wax Crayons | Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara.
Nuk jane te perbere nga cifla druri por nga materiale sintetike qe do te thote se nuk leshojne cifla ne rast se thyhen.

wax crayons ne dyqan taxi carioca bojra per femije

Specifikat | Bojra Carioca 

Tani pikturat ne rroba nuk do te jene me problem
Lahet lehtesisht
Mprehet me lehtesi
Pa gluten
Plot shkelqim
Pesha: 4.54g
Dimensionet: 0.9*0.9*9cm


Bli online ne Qendren me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Bojra

Be the first to review “Bojra Carioca | Carioca Wax Crayons | Bojra dylli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bojra carioca per femije 6426 dyqan taxi bojera vaji dylli libra online

Bojra Carioca | Carioca Wax Crayons | Bojra dylli