Shkumesa Dylli ne forme Arushi | Carioca Teddy Crayons

410 L

Ka stok

Specifikat | Bojra Carioca | Shkumesa ne forme Arushi

Projektuar posacerisht per femije mbi 1 vjec.
Forma e ariut inkurajon te vegjlit te luajne.
Emocionet qe gjenden ne cdo ngjyre  ndihmojne ne zhvillimin e njohjes.
Ngjyra te shkeqlyera.
Nuk i bejne duart pis gjate perdorimit.
Produkt i Certifikuar

KODI: carioca-teddy-crayons-6160 Kategori: , , Etiketime: , ,

CARIOCA TEDDY CRAYONS

Shkumesa Dylli ne forme Arushi | Carioca Teddy Crayons | Bojra per femije | 6 Cope | Dyqan Taxi

Shkumesa Dylli ne Forme Arushi | Dhurata me e mire per Femije!

Keto ngjyra te buta pastel ne forme arushi me permbajtje dylli, jane te mrekullueshme per tu perdorur ne krijimet e femijeve tuaj.
Projektuar posacerisht per femije mbi moshen 1 vjec.

Carioca Teddy Crayons  jane produkt i certifikuar dhe i sigurte per femije.
Kutia permban 6 cope shkumesa dylli ne forme arushi
Lehtesisht te pershtatshme me doren e femijeve.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.

carioca teddy markers per femije ne dyqan taxi

Projektuar per trajnime dixhitale te rrokjeve.
Teddy Crayons ndihmon femijet te afrohen me vizatimin.
Secila ngjyre identifikohet me nje emocion.

Bojra per femije me ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  Teddy Crayons | Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara.
Nuk jane te perbere nga cifla druri por nga materiale sintetike qe do te thote se nuk leshojne cifla ne rast se thyhen.

Bojra Argetuese per Femije Carioca | Shkumesa ne forme Arushi

carioca teddy markers

Specifikat | Bojra Carioca | Shkumesa ne forme Arushi

Projektuar posacerisht per femije mbi 1 vjec.
Forma e ariut inkurajon te vegjlit te luajne.
Emocionet qe gjenden ne cdo ngjyre  ndihmojne ne zhvillimin e njohjes.
Ngjyra te shkeqlyera.
Nuk i bejne duart pis gjate perdorimit.
Produkt i Certifikuar


Bli online ne Qendren me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Bojra

Be the first to review “Shkumesa Dylli ne forme Arushi | Carioca Teddy Crayons”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shkumes Dylli ne forme arushi Carioca Teddy Crayons Dyqan Taxi 6108 bojra per femije

Shkumesa Dylli ne forme Arushi | Carioca Teddy Crayons