Tapet per femije me personazhe te kukullave

3,290 L

Pastro
KODI: tapet-personazhe-kukullash Kategori: ,

TAPET PER FEMIJE ME PERSONAZHE TE KUKULLAVE

Tapet per femije , personazhet me te dashura per femijet tuaj. Gjithashtu nje tjeter karakteristike e ketyre tapeteve eshte cilesia e tij. Ai do e beje dhomen e femijeve tuaj te dashur dhe te ndrohte njekohesisht.

Nuk ka nevoje te shqetesoheni per pastrimin e tij. Tapeti nuk do ju mundoj aspak ne pastrim pasi eshte shume i lehte dhe praktik per t’u pastruar.

Specifikat:
  • Material cilesor.
  • Me personazhe te kukullave.
  • Per nje ambjent te ngrohte dhe te dashur per femijet.
  • Pastrohen lehte.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha N/A
Dizajni

Simba, Borebardha, Micky Mouse, Frozen

Be the first to review “Tapet per femije me personazhe te kukullave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tapet per femije

Tapet per femije me personazhe te kukullave