L8star BM90 Mini Phone | Celular i vogel ne shitje online

2,190 L2,900 L (-24%)

Ka stok

 • Mini Celular ne forme kufje
 • Praktik per t’u mbajtur kudo me vete.
 • Mund te kryeni telefonata.
 • Shkembeni mesazhe.
 • I pajisur me bluetooth.

CELULAR L8STAR BM90 MINI PHONE

Celulare L8star BM90 me Mini Bluetooth ne Dyqan Taxi | Best phone price

Mini Telefon me permasa te vogla dhe dizajn si Nokia 3310 New

Celulari BM 90 eshte nder me te vegjlit ne bote:

l8star phone price

Praktik dhe teper komod per t’u perdorur.
Mund te jete nje zgjidhje e mire per udhetimet tuaja te gjata.
Mund ta perdorni gjithashtu si celulare rezerve ne makine, zyre apo shtepine tuaj.

Mjafton vetem nje dore per te mbajtur kete telefon dhe per te komanduar cdo program te Celular L8star BM90.

Mini telefoni me i thjeshte dhe me praktik ne perdorim, i dizajnuar per t’u perdorur ne perditshmerine tuaj. Vjen me dizajn te vogel, eshte teper i lehte per t’u perdorur nga cfare do lloj moshe.

Gjithashtu telefoni shume i sigurt pasi ne momentin kur ju jeni duke i dhene makines dhe ju telefonojne do mund te pergjigjeni dhe te flisni pa problem.

TELEFON MINI PRAKTIK

 1. Nder telefonat celular me te lire me butona i cili ju vjen ne ndihme ne ato raste kur nuk mund te gjeni telefonin tuaj | L8STar
 2. Teper i thjeshte ne perdorim fale butonave tradicional qe ka.
 3. Celulare i pajisur me Bluetooth dhe eshte teper i lehte ne perdorim per cdo rast dhe nevoje
 4. Dizajni i tij siguron qe te pershtatet mire dhe te mos rreshqase nga dora.
 5. Shume praktik per rutinen tone te perditshme. Dhe pse jo mund te gjej perdorim dhe si nje telefon pune.
 6. Mund te ruani te gjithe kontaktet e punes suaj ne te. Fale permasave te tij komode nuk do te duket sikur po perdorni 2 telefona dhe nuk do tju marr hapesire aspak.
 7. Nje telefon ideal per t’a marre kudo me vete dhe per te komunikuar me te afermit, familjaret, shoqerine apo edhe koleget tuaj ne cdo moment te dites.
 8. Mund te perdoret edhe per kamping apo hiking

THE BEST MOBILE PHONES ON DYQANTAXI

Mini celulare me Bluetooth. Mbeshtet frekuencen GSM. Mund te perdoret si nje telefon i pavarur pa asnje lloj problemi. Duke i kryer ne kete menyre te gjitha funksionet qe mund te kryejne telefonat e tjere.

l8star phone price ne dyqan taxi

Ka nje altoparlant keshtu qe eshte ideal per perdorim ne momentin qe ju i vendosni nje karte SIM. Mund te kryeni telefonata, shkembeni mesazhe dhe shume veprime te tjera qe ky mini telefon disponon.

Behet fjale per celularin me te vogel dhe me praktik ne bote. Mbështetni kartat dual SIM Nano ose një SIM + një kartë TF. Band (2G): GSM 850/900/1800 / 1900MHz.

 L8Star mini phone i cili eshte shumë praktike për tu përdorur kur udhëtoni ose përdorni si një celular rezervë në makinë.

CELULAR MINI DHE UNIK L8STAR

Celular unik, pasi vjen me nje dizajn kaq te thjeshte dhe praktik i cili do ju zgjidh shume probleme ne jeten e perditshme duke ju thjeshtesuar punet ne maksimum.

Me te ju mund te komunikoni me te gjithe personat te cilet ju duhet te komunikoni gjate dites, kudo qe te jeni, ne timon, biciklete apo motorr.

L8STAR M90 phone price & dimensions 

Mjafton qe ju t’a vendosni ate ne veshin tuaj dhe cdo gje do te funksionoj me se miri.

Gjithashtu Bluetooth eshte nje tjeter cilesi e mire e telefonit L8Star kaq te vogel por kaq funksional.

MINI TELEFON ME BLUETOOTH

L8Star BM90 Celular Mini M90 Dyqan Taxi

 1.  Mbajeni kudo me vete.
 2. Komunikoni thjeshte me te afermit tuaj.
 3. Perdoreni kudo qe te jeni, ne timon, ne motorr si edhe biciklete.
 4. Dizajn praktik dhe cilesor.
 5. Cilesi maksimale dhe rezistente.
 6. Cmimi me i mire dhe me i lire Online.

Celulari mini do te funksionoj ne te njejten menyre si cdo telefon tjeter pa pasur dhe pa hasur asnje problem.

L8STAR PHONE PRICE BM90

Best Cell Phones on Dyqan Taxi

Mini telefoni i vogel i pajisur me kufje Bluetooth Headset. Mund te degjoni muzike ose te komunikoni me kufje nderkohe qe jeni duke u marr me dicka tjeter.

Mund te punoj dhe si nje MP3 Player per ju. Krijoni playlisten  tuaj te preferuar dhe me pas vetem shijoni ritmet e ndryshme muzikore.

Eshte aq praktik dhe i lehte sa ju do te mendoni se nuk e keni me vete.
Mbeshtet nje karte Nano Sim Single dhe nje Micro Sd Card.
Mund te perdoret si nje telefon i pavarur.
Eshte telefoni me i vogel akoma dhe nga nje mbajtese telefoni

L8STAR PHONE 

Mini Celular L8star BM90 ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire Online!

Një telefon Mini dhe një Altoparlant Bluetooth në vend të një kufje, te tilla si kufje Bluetooth me kapëse veshi.

MP3/MP4 Music Play | L8 STAR HEADSETl8star best phone price

 • CPU: 32 + 32bit
 • Kapaciteti: 500 kontakte dhe 100 mesazhe
 • Rrjeti: 2G
 • Site map
 • Madhësia: 62 * 25.8 * 13 mm (L * W * D)
 • Ekrani: 0,66 inç OLED / 64×48 * Mikro I / O: 5 pin
 • Bateria: Bateri litiumi polimer 350mAh
 • Opsioni i kartave: Karta SIM 1 + 1
 • TF Cards (maksimumi deri në 32G)
 • Frekuenca: GSM 1900 / 1800 / 900 / 850
 • Bluetooth: V3.0
 • Single Sim Card
 • Modeli: L8STAR

Bluetooth Dialer me mbajtese per vesh

KUJDES: Hiqni shiritin e verdhe ne bateri perpara se ta perdorni, ndryshe nuk mund te funksionoj.

Nese pasi te merrni telefonin rezulton qe ai nuk punon, kjo ndodh sepse ju nuk i keni hequr shiritin e verdhe nga pjesa e baterise. Nese ju nuk hiqni shiritin e verdhe atehere bateria nuk do te mund te lidhet me telefonin dhe si pasoje vjen mospunimi i tij.

Sigurohuni qe perhere para se t’a vini telefonin ne pune t’i keni hequr shiritin e verdhe | MINI PHONE L8STAR


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te madhe tregtare Online  | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “L8star BM90 Mini Phone | Celular i vogel ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

L8star M90 mini phone me bluetooth L8 star BM90 best price

L8star BM90 Mini Phone | Celular i vogel ne shitje online

2,190 L2,900 L (-24%)

Shto ne Shporte