Wireless Phone charger | Karikues me WiFi

1,590 L

Ka stok

Karikon shpejte dhe ne menyre te sigurte telefonin tuaj me ane te valeve Wifi. Efikasitet i larte i realizuar me teknologjine e fundit te karikimit pa kabllo.

WIRELESS PHONE CHARGER

Wireless Phone Power Car Charger

Karikim i shpejte | Fast Charger

Karikon shpejte dhe ne menyre te sigurte telefonin tuaj me ane te valeve Wifi. Efikasitet i larte i realizuar me teknologjine e fundit te karikimit pa kabllo. Suporton te gjitha pajisjet smartphone te cilat e disponojne modaitetin e karikimit me wireless.

Gjenerata e katert e Teknologjise se Karikimit Wireless

Projektuar me nje cip kontrolli gjitheperfshires te sigurise. Ky cip mban nen kontroll temperaturen, mbrojtjen enga mbi tensioni dhe mbrojten nga qarku i shkurter. Vec kesaj karakteristike, ju mund te karikoni telefonin ne dy menyra 9V ose 5V me frekuence 10W.

Dizajn kompakt dhe i qendrueshem

Wireless Phone Charger e cila do te qendroj pa levizur ne vendin ku ju do ta pozicioni ne makinen tuaj. Eshte i qendrueshem dhe nese makina juaj has ne gunga gjate udhetimit apo ne kthesa te veshtira. Telefoni do te kete sendiljen e tij njejte si ju, por mbi te gjitha ju do e keni gjate gjithe kohe prane nen mbikqyrjen e shikimit tuaj per cdo njoftim.

Wireless Phone Power Car Charger

phone wireless power car charger

Montimi i tij ne kanalin e ajrit eshte  shume me i lehte per tu instaluar dhe nuk demton aspak makinen. Nuk e pengon qarkullimin e ajrit dhe ju do te jeni te qete gjate udhetimit.

Karakteristikat Teknike

Materiali: ABS
Permasat: 12.4*7.3*2.1cm
Kapeset mbajtese: perafersisht 6.5cm-8.5cm
Standarti i kaikimit Wireless: Qi Wireless Charger Standart
Input: DC 5V, 2A, 9V. 1.67A


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & Cmimi me i lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Wireless Phone charger | Karikues me WiFi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Wireless power phone car charger

Wireless Phone charger | Karikues me WiFi