Anti Fog Window Cleaner Spray per Xhama Makinash

590 L990 L (-40%)

Ka stok

1. Pastroni së pari xhamin. Nëse xhami ka një shtrese vajore ,pastrojeni mire xhamin
2. Pas tharjes, spërkatni produktin në sipërfaqen e xhamit.
3. Fshijeni njëtrajtësisht me një peshqir të pastër ose me një sfungjer.

KODI: 6939247619758 KATEGORIA: Etiketime: , ,

ANTI FOG | ANTI MIST TIRANE

Anti Fog Window Cleaner Spray per Xhama Makinash | Tirane

Mbron sipërfaqet prej qelqi dhe plastike nga mjegulla dhe parandalon formimin e grimcave te avullit ne xham. Duke rritur sigurine ne kohe te keqe. Ofron një pamje të qartë dhe të rehatshme për sigurinë tuaj gjatë vozitjes ne nje mot të ftohtë, me shi dhe me mjegull.

Anti Fog Window Cleaner Spray per xhama Makinash tirane

Aplikim i gjere

Anti Fog Window Cleaner Spray kundër mjegullës i përshtatshëm për të gjitha syzet dhe dritaret, i shkëlqyeshëm për xhamat e brendshëm të makinave, dritaret, pasqyrat e makinave, syzet e skive, helmetat e motoçikletave. Ju mundeson një pamje të qartë dhe kur natyra ju vendos perpara veshtiresive.

Krijuar nga një material sigurie premium, jo ​​toksik dhe mjedisor, i përdorur lirshëm në brendësi të automjetit tuaj pa shqetësime të sigurisë. Llak anti-mjegull i qëndrueshëm i gjatë mundëson që efekti të qëndrojë për dhjetëra ditë. Kjo ju kursen kohe dhe energji sidomos kur ditet e mjegullta dhe moti me shi ne periudhen e dimrit zgjat gjate.

Anti Fog Spray per Xhama Makinash | Tirane

Anti Fog Window Cleaner Spray per xhama Makinash tirane

Përdorimi:

1. Pastroni së pari xhamin . Nëse xhami ka një shtrese avjore, sigurohuni që së pari të pastroni mire xhamin
2. Pas tharjes, spërkatni produktin në sipërfaqen e xhamit.
3. Fshijeni njëtrajtësisht me një peshqir të pastër ose me një sfungjer. Prisni 2 deri në 5 minuta për tu tharë dhe më pas lyeni edhe një herë.
4. Mos e prekni ujin brenda 2 orësh.

ANTI FOG SPRAY


Blerje Online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Spray

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Lutfi kola

    Perdoret vetem breda ne xham te brendshem apo dhe jasht

    • nga dyqantaxi

      Perdoret nga brenda xhamave te makines.

Main Menu

anti fog anti mist window cleaner spray xhama makinash tirane

Anti Fog Window Cleaner Spray per Xhama Makinash

590 L990 L (-40%)

Shto ne Shporte