Mbulese makinash Super Cilesore | Car Cover | Bli online

2,600 L3,200 L

  • Siguron nje pershtatje shume te mire me cdo automjet .
  • E pajisur me shtresa kunder lageshtise .
  • Veshje e bute nga ana e brendshme
MLXLXXL
Pastro
KODI: mbulese-makinash-car-cover-super-cilesore Kategori: , Etiketime: ,

Mbulese makinash Super Cilesore | Car Cover | Bli online

Mbulese makinash Super cilesore  | Car Cover | Makine – Bli online Dyqan Taxi

Mbulese makinash

E cila do kujdeset per makinen tuaj gjithmone

Mbulese per makina bli online dyqantaxi

Materiali i saj do e mbaj makinen te thate .
Eshte e perkryer per perdorim te brendshem dhe te jashtem . Mbron makinen dhe nga rrezet UV , papastertia dhe pluhuri .
Pasi ta keni vendosur mbi makine , shtrengojeni ne fund per ta mbrojtur nga veprimi i eres .
Siguron nje pershtatje shume te mire me cdo automjet . E pajisur me shtresa kunder lageshtise .
Cover per makinen i cili ofron mbrojtje te mire , dhe vjen per ju me nje cmim fantastik vetem ne Dyqan Taxi . 

 

MASAT
M – 4.5m x 1.75m x 1.5m
L – 4.7m x 1.8m x 1.5m
XL – 4.9m x 1.8m x 1.5m
XXL – 5.3m x 2.0m x 1.5m

Per te pare dimensionet e makines suaj KLIKO KETU

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Përmasa N/A
Lloji

Mbulesa

Masa

M, L, XL, XXL

Be the first to review “Mbulese makinash Super Cilesore | Car Cover | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbulese makinash car cover jover dyqan taxi porosi online

Mbulese makinash Super Cilesore | Car Cover | Bli online

2,600 L3,200 L

Shto ne Shporte