Portofol mbajtes per makine | JoyRoom

1,500 L

Ka stok

Kurse hapesire
Ruaj sendet e tua ne nje portofol
Pershtatet lehte me makinen

KODI: 6956116732301 Kategori: , Etiketime: , ,

PORTOFOL XHEP PER MAKINEN

Portofol Mbajtes per makine | Car seat Pocket | Dyqan Taxi |

Portofol Mbajtese per makinen

Xhep mbajtese per makinen Car seat pocket Dyqan Taxi
Nje portofol praktik dhe shume funksional per ta pasur ne makine .
Ju ndihmon te mbani rregull ne makine por mbi te gjitha sendet tuaja me te nevojshme te jene te sistemuara ne nje portofol te vetem .
Dizajn qe pershtatet lehte me arredimin e makines suaj .

 

Aksesore per makine | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Portofol mbajtes per makine | JoyRoom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Portofol mbajtese per makine Dyqan Taxi

Portofol mbajtes per makine | JoyRoom