HD Kamera makine | Driving Recorder

3,390 L

Ka stok

Regjistrues / Specifikimet :

 • Pesha : 4.5 inch
 • Dimensionet : 4.3*2.5*1.2
 • Bateria : Li-Polymer
KODI: driving-car-recorder Kategori: , , Etiketime: , , , ,

KAMER PER MAKINE HD

Kamera per makine | Driving Recorder HD | Video Regjistrues | Porosi online ne Dyqan Taxi

Kamer per makine nje pajisje kombinim i teknologjise vizive dhe asaj audio.

Kamer per makine HD bli online porosit dyqan taxi

Instalimi eshte i thjeshte, mjafton te lidhni pajisjen qe ajo te nise te punoje.Punon ne te gjitha markat e makinave. Udhetoni te sigurte duke regjistruar cdo cast me ane te ketij regjistrues per makine.

-Ne ekran paraqitet distanca, drejtimi dhe imazhi
-Gjithashtu ky regjistrues  permban ze qe raporton distancen e udhetimit
-Zhurma e alarmit per parkim te sigurte dhe te sakte

Kamera per makine  / Specifikimet :

 • Pesha : 4.5 inch
 • Dimensionet : 4.3*2.5*1.2
 • Bateria : Li-Polymer 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Dvr Makine

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Ylber

  Shum I mir

Main Menu

HD Kamera makine | Driving Recorder