Canon Camera Bag Waterproof | Cante Canon per kamera

1,390 L

Ka stok

  • Type: Shoulder Bags
  • Material: Nylon
  • Special Feature: Shockproof  Waterproof
  • Use Type: Camera Bags
  • Customized: No
KODI: canon-camera-bag Kategori: , Etiketime: , , , ,

CANTA PER KAMERA CANON | WATERPROOF

Canon Camera Bag Waterproof | Cante per kamera | Kundra ujit | Blerje online ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Canon Camera me dizajn te shkelqyeshem posaçerisht per te gjitha kamerat Canon DSLR!

Cante per camera Canon DLSR kompakt dyqan taxi

Najloni me cilesi te larte dhe peshe e lehte. Per te mbrojtur aparatin tuaj nga demtimet, pluhuri dhe gervishtjet ne pjesen e jashtme ka nje fortesi te qendrueshme . Hapesire ​​e mjaftueshme dhe xhepa per te ruajtur aksesoret tuaj. Ndaresi i brendshem dhe ndares i brendshëm me mbyllje velkro.
Madhesia e jashtme: Gjatesia 26cm * Gjeresia 15cm * e larte 20cm.

Canon camera Bag | Cante Kundra Ujit

 

Blerje Online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Canta

Be the first to review “Canon Camera Bag Waterproof | Cante Canon per kamera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Canon Camera Bag Dyqan Taxi Waterproof Cante canon per kameren blerje ne shqiperi

Canon Camera Bag Waterproof | Cante Canon per kamera