Kamera spiune ne shitje online | Video sekrete te fshehta

2,990 L

Ka stok

 • Kapni momentet qe deshironi lehtesisht.
 • Ideale per t’u mbajtur kudo me vete.
 • Karte memorie deri ne 32 GB.
KODI: kamera-spiune-celes-makine Kategori: , Etiketime: , , ,

KAMERA SPIUNE E FSHEHTE

Kamera sekrete Spiune te fshehta ne shitje online | Hidden spy camera | Dyqan Taxi Tirane

Ky celes makine eshte nje kamera spiune e teknologjise sekrete te vezhgimit. Qe nga regjistrimi i suportit me video me rezolucion te larte ky celes eshte i persosur per regjistrime te fshehta. Mund ta mbani ne dore dhe ajo ne cast do te filloje te regjistroje te gjitha pamjet qe do ti mundesoni. Kamera jane te fshehura ne celes dhe te vogla per tu dalluar lehtesisht.

REGJISTRIM VIDEO

KAMERA SEKRETE TE FSHEHTA NE SHITJE

Drejtojeni drejt objektivit dhe regjstroni pamjet e deshiruara pa u kuptuar. Me pamjen si nje celes makine nuk do te shqetesoheni kurre se dikush mund ta kuptoje qe eshte nje regjistrues portativ i instaluar brenda celesit.

Vendosni nje karte memorje per nje perdorim te gjate pa nevojen e shkarkimit ne kompjuter.

Car Key Remote DVR është një kamer e teknologjisë së mbikëqyrjes së fshehtë. Gjithashtu mbështet regjistrimin e videos me rezolucion të lartë, DVR-i i çelësit të makinës është mjeti ideal për regjistrimin e të gjithave momenteve qe ju deshironi te kapni.

Shkalla e plotë e kornizës 30fps jep video të mrekullueshme të qetë. Mbështetja e jetëgjatësisë së baterisë regjistrim 1 orë. Mund të shkarkoni filma video në kompjuter me kabllo USB 2.0 me shpejtësi të lartë për shikimin dhe ruajtjen.

Nje kamer kaq e zgjuar dhe praktike ne te njejten kohe. Cdo moment qe ju deshironi ta kapni ne video dhe t’a keni do te ju mundesoshet lehtesisht.

MINI KAMERA NE SHITJE E FSHEHTE | NE SHITJE DYQAN TAXI

Eshte nja pajisje perfekte per te regjistruar biseda private te cilat mund t’ju nevojiten me vone per cfaredo arsye.

Shkalla e plote e kornizes ofron video te pastra me rezolucion te larte dhe me pasterti te figures.. Bateria e saj mund te regjistroj deri ne 2 ore video pa nderprerje. Pasi mbaroni regjistrimin Ju mund ti kaloni regjistrimet tuaja ne kompjuter permes nje kabllo USB 2.0 dhe ti shkarkoni per ti pare ne laptop pc apo tablet. Videot mund te shihen edhe ne te gjithe telefonat Android . Kamer te fshehte me te cilen mund te filmoni me audio dhe video kudo qe te ndodheni.

Cilesia e videove do te jete maksimale dhe me figure te qarte pavarsisht largesise se objektit ap edhe personit.

KAMERA TE VOGLA NE FORME CELESI MAKINE

AUDIO KAMERA ME KAMER SEKRETE 

Kjo kamera mundeson dhe opsionin e fotove 5MP me rezolucion JPEG 1280×960 pixel. Kamera te fshehta per shtepi ideale dhe dhume praktike.
Bateria e saj e kapacitetit te larte prej 300mA te Li-Io siguron 2 ore regjistrim per ngarkim te plote te saj.
Bateria mund te rikarikohet sa here te deshironi nepermjet kavos usb te perfshire ne pakete.

KAMERA E FSHEHUR NE CELES MAKINE | HIDDEN SPY CAMERA

Regjistrim ne kohe reale ne formatin video AVI: 1280×960 piksel me kamera e fshehte.
Formati i kameres 1280×96 piksel
Mund te perdoret dhe si USB
Suporton karte  microSD 128MB deri ne 16GB

Lloji i baterise Li-Ion, punon rreth 180 minuta. Kamera e fsheht perfekte per ta mbajtur kudo me vete ne cdo moment.

KAMERA SPIUNE E FSHEHTE NE SHITJE

kamera sigurie spiune ne shitje online ne dyqan taxi Kamera e fshehte

Kamera e fshehte ne shitje

Specifikat 

Kamera Spiune te Fshehta ne shitje online ne Dyqan Taxi.

 • Formati Video: AVI, M-JPEG
 • Rezoluta Video: 640 * 480 VGA
 • Formati foto: JPG 1280 * 960
 • Suporton sistemet: Windows ME / 2000 XP 2003 / Vista
 • Bateria: 245 mAh punon rreth 60-70 min me nje full karikim
 • Karikim i lehte me pc ose karikues cel DC 5V
 • Kabllo USB per karikim dhe transferimin e te dhenave
 • USB 1.1 ose 2.0
 • Suporton sisteme: Windows 10/7/ME/2000/XP/Vista/
 • Dimensionet: 1.2 x 1.95 x 0.4 inch (3 CM x 4.9 CM x 1 CM)
 • Kamera Instalohet automatikisht

Kamera te fshehta spiune ne Shqiperi vetem ne Qendren me te madhe Tregtare | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kamera

Be the first to review “Kamera spiune ne shitje online | Video sekrete te fshehta”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamera spiune ne shitje te fshehta ne dyqan taxi kamera e fshehte hidden spy camera

Kamera spiune ne shitje online | Video sekrete te fshehta