Wifi Camera ip Security with PTZ | Kamera Sigurie AL

5,900 L

Ka stok

 • Opsion PTZ per ta levizur 360 grade
 • Leviz vertikalisht dhe horizontalisht
 • Komandohet lehtesisht nga telefoni
 • Opsion Audio per te degjuar ambientin
 • Infrared per pamje te pastra edhe naten

WIFI CAMERA AL CONSTANT SPEED DOME

Outdoor Digital WIFI IP Security Camera with ptz ne Dyqan Taxi,  per te levizur apo per te bere zoom ne objekte te ndryshme me rezolucion 3 Mp

Kamera sigurie pa kabllo e pajisur me lente të motorizuar. Opsioni Zoom optik kap më shumë detaje të objekteve tuaja të shikimit pa dëmtim të imazhit kur zmadhoni ose dilni jashtë. Ju mund të kontrolloni ne kende te ndryshme horizontale dhe vertikale. Fleksibiliteti i saj ju mundeson te jeni nen kontroll te nje siperfaqeje me te madhe ne shtepine tuaj.

DIGITAL CAMERA WITH WIFI & PTZ

kamera wireless me wifi

Dëshironi të dini se çfarë po ndodh në shtëpinë tuaj nderkohe qe ju nuk jeni aty?
Wifi Camera  ju mban të njoftuar per cdo levizje ne ambjentin tuaj me nje sinjalizues ne telefonin tuaj. Cdo rrezik  do të identifikohet saktësisht nga kjo kamerë mbikëqyrëse dhe do të dërgohet me email fotografi për ju menjëherë.
Video dhe imazhi mund të ruhen në kartën e memorjes ne kete kamera.

Ju ofron cilësi të qartë të imazhit. Vizion i avancuar i natës me drite LED me rreze infra të kuqe me performancë të lartë.
Zgjasin distancën e shikimit deri ne 196ft. Me kete Kamera Sigurie gjithçka ne shtëpine tuaj do te jete nën kontroll!

WIFI OUTDOOR SECURITY CAMERA IP & WIFI

PAMJE GJATE NATES ME INFRARED

Led infra te instaluar ne pajisje per te krijuar nje pamje te pershtatshme edhe ne momentin kur dritat jane te fikura.
Pamje 330 dhe 90 Grade nga opsioni Ptz ne telefonin tuaj.

Kamera wifi 3Mp nuk ka nevoje per ip statike, mjafton te keni lidhje wireless 2.4 GHZ dhe ta konfiguroni.

Wifi Security Camera DIGITAL PTZ | DYQAN TAXI kamera per monitorim ambientesh te jashtme

Ndertuar me material rezistent per te perballuar perdorimin e perditshem.  Ju mund ta përdorni atë për monitorim të brendshëm dhe të jashtëm si dhoma, garazh dhe oborri i shtëpisë, etj ku nuk rrezikon te preket nga rreshjet e shiu apo sperkatje uji.

KUJDES: NDALOHET VENDOSJA E PAJISJES NE AMBIENT KU MUND TE LAGET

Performance Superiore WiFi 
Suporton te gjithe smartphonat Android dhe iOS dhe ofron nje performance te shkelqyer per te gjithe perdoruesit e saj.


OPSIONET ME TE NEVOJSHME PER MONITORIMIN E SHTEPISE

PTZ CONTROL

Monitorim me levizje ku mund ta rrotulloni kameren sipas nevojes vertikalisht dhe horizontalisht apo te kryeni zoom digjital ne objektin e monitoruar.
Pergjigjet shpejt sipas kerkeses se perdoruesit gjate lidhjes me celularin.

INFRARED.

Rrezet infra te kuqe krijojne nje pamje te qarte edhe gjate nates kur dritat jane te fikura ose ne ambiente me ndricim te ulet
Ndricimi aktivizohet automatikisht ne momentin kur ndricimi eshte i ulet apo fiken dritat.

MIKROFONkamera wifi me mikrofon

Mikrofon i integruar ne pajisje. Mikrofoni High definition ju mundeson te degjoni gjithcka ne ambientin e monitoruar.
Mikrofoni eshte gjithnje aktiv por ju mund te shtypni butonin per te degjuar ne celular.

WIRELESS

Lidhja pa kabell ju lehteson instalimin dhe ju mundeson vendosjen e kameres ne cdo cep te shtepise suaj. CAMERA WIFI
Tani nuk keni pse te paguani shuma te medha parash per te montuar kamerat.
Ska nevoje per kabell apo konektor te tjere. Mjafton te kete nje prize per rrymen elektrike afer.

HIGH DEFINITION CAMERA IP WIFI | HD VIDEO

Lente e paster FULL HD me rezolucion 3 MP per nje pamje te qarte te ambientit dhe objekteve
Nje cilesi e larte e videos fale sensorit me rezolucion te karte 3 megapixel.

HUMAN DETECTION – MOTION SENSOR

Njohje automatike e levizjes dhe monitorim automatik i levizjes duke u orientuar sipas levizjes.
Pasi levizja ndalet kamera rikthehet automatikisht ne pozicionin fillestar te programuar.
Motion detection ndien cdo levizje ne ambient.

KARTE MEMORJE

card slot per te vendosur karte memorje e cila memorizon regjistrimin gjate dites sipas kerkeses suaj.
Video Storage | Sipas madhesise se kartes se memorjes.

INDOOR SECURITY CAMERA.

OUTDOOR SECURITY SYSTEM WITH BUILT IN SIREN


3.0 MP WIRELESS SECURITY CAMERAS

SPECIFIKA
 • Sensor 3.0 MP Full HD
 • Sirene per alarm te vecante
 • Levizje 330 90 Grade PTZ
 • Mikrofon i integruar HD
 • Human Detection
 • Suport per karte memorje
 • Lidhje me wifi
 • 2 Antena per lidhje me te paster
 • Inrared te integruar
 • Drite led per lajmerime
 • Mbrojtje ip 66 kundra lageshtires
  Kujdes: Nuk rekomandohet per ambiente te pambrojtura nga shiu

Standalone camera system for peace of mind | TOP PICK HOME SECURITY CAMERAS

 


Blerje online te sigurta vetem ne Dyqan Taxi Shqiperi | Qendra me e madhe Tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Wifi Camera ip Security with PTZ | Kamera Sigurie AL”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dyqan taxi wifi security camera kamera sigurie

Wifi Camera ip Security with PTZ | Kamera Sigurie AL