Pikat e Zeza | Si te Heqim Pika nga fytyra me Find Back

1,790 L

Ka stok

-Rigjallëron lëkurën duke e lënë atë më të fortë, të lëmuar dhe kompakte.
-Rivendos lëkurën duke siguruar pastërti dhe butësi.
-Shërben për trajtimin e akneve.
-Largimi i pikave te zeza.
-Pastrim i thellë i fytyres.

KODI: 14111905 Kategori: , ETIKETIMI:

PIKAT E ZEZA | FIND BACK

Si te heqim Pikat e Zeza ne Hunde & Fytyre me Find Back | Maska per pikat e zeza

Makinë portative e bukurisë me ane te se ciles arrihet heqja elektronike e puçrave të fytyrës. Pastrimi i poreve duke përdorur nxjerrjen e vakumit.

Eshtë makina e parë e bukurisë që lehtëson heqjen e pikave te zeza dhe puçrave në lëkurë, tani do të keni lëkurë më të shëndetshme falë këtij trajtimi modern të bukurisë.

Me funksion vakumi që pastron poret e ndotura me anë të thithjes dhe rrit qarkullimin e gjakut në lëkurë.

Ajo vjen me 4 koka të këmbyeshme, të cilat mund të ofrojnë funksione të ndryshme dhe të japin një pastrim më të thellë në lëkurën e fytyrës. Ka 5 nivele thithjeje të rregullueshme, në mënyrë që të jetë e përshtatshme në përdorimin e llojeve të ndryshme të lëkurës.

Përmirëson qarkullimin e gjakut ndërsa largon qelizat e vdekura të lëkurës pa pasur nevoje per maska per pikat e zeza, papastërtinë brenda poreve. Rigjallëron lëkurën duke e lënë atë më të fortë, të lëmuar dhe kompakte. Rivendos lëkurën duke siguruar pastërti dhe butësi.

Funksioni: Aktivizimin, riparimin dhe rigjenerimin e lëkurës Për puçrrat. Trajtimin e lëkurës se thatë, trajtimi për lëkurën me yndyre dhe rrudhat. Trajtimi për hiperpigmentim të lëkurës

Perdorimi: Avulloni zonën përpara se të përdorni makinën dhe do të merrni rezultate më të mira kur poret janë të hapura.

FIND BACK | SI TE HEQIM PIKAT E ZEZA NE HUNDE

SI TE HEQIM PIKAT E ZEZA NE HUNDE FIND BACK

Karakteristika 

-Rigjallëron lëkurën duke e lënë atë më të fortë, të lëmuar dhe kompakte.
-Rivendos lëkurën duke siguruar pastërti dhe butësi.
-Shërben për trajtimin e akneve.
-Largimi i pikave te zeza.
-Pastrim i thellë i fytyres.


Porosi online ne Dyqan Taxi | Dyqani me i madh Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Be the first to review “Pikat e Zeza | Si te Heqim Pika nga fytyra me Find Back”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pikat e Zeza | Si te Heqim Pika nga fytyra me Find Back