Gemei Hair Straightener | Pjaster Flokes Qeramike

2,490 L2,990 L (-17%)

Ka stok

5 Nivele temperature.

Rrotullim 360 grade.

Voltazhi 220-240v 50W.

Temperatura 140-240°.

Drite sinjalizuese.

KODI: hs978curling Kategori: , ,

Gemei 2977

Gemei Hair Straightener | Pjaster Flokesh Qeramike | Price ne Dyqan Taxi

Piastra per floket me pllaka te medha drejtuese .Gjatesia e pllakave te piastres tuaj ju mundeson te ndryshoni formen e flokeve tuaj dhe ju jep atyre pamjen perfekte qe deshironi.
Temperature e larte per rezultate perfekte deri ne 240° per te stiluar floket si deshironi. Stiloni lehtesisht floket tuaj dhe jepini volum per gjithe mbremjen.
Bukuria e flokeve eshte impresionuese ne pamjen e jashtme .Piaster flokesh per floke te drejta dhe kacurrela.

Funksionon në të gjitha llojet e flokëve & gjatësive.

Përdoret për të gjitha llojet e flokëve dhe gjatësive, kthen flokët kaçurrela në të drejta vetëm me një kalim!
Tani ju mund te merrni rezultatet njësoj si në një sallon bukurie vetëm në pak minuta, shpejtë dhe thjeshtë në komoditetin e shtëpisë tuaj. Pjaster flokesh Qeramike i jep flokëve tuaj një pamje të shndritshme gjatë gjithë ditës! Të drejtosh flokët me Simply Straight tani është njësoj si me një krëhër të thjeshtë!

Drejtim i flokëve që nga rrenja

Sekreti I kesaj pjastre qëndron në pllakat qeramike të cilat tërheqin flokët që nga rrënja dhe deri në fund. Është shumë e thjeshtë për tu përdorur thjeshtë vendosni flokët në menyrë te rregullt në pjaster dhe rezultati do të jetë flokë të drejtë, plotë shkëlqim dhe volum.

 

Piaster per floket gemei 2977 ne Dyqan Taxi

Gemei Hair Straightener | Price

Karakteristika

Pllake e drejte metalike.
Buton On-Off.
Teknologji jonizuese qe mbron floket tuaj.
Gati per perdorim ne pak sekonda.
Kabllo qe nuk ngaterrohet per me shume fleksibilitet ne perdorim .

Specifikat

Nxehtesia: 220 gradë C
Pjatë qeramike
Kordoni i gjate
Tensioni: 220-240 v
Fuqia: 45 vat
Kontrolluesi i temperaturës


Blerje online ne Shqiperi te sigurta vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Gemei Hair Straightener | Pjaster Flokes Qeramike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Gemei Hair Straightener | Pjaster Flokes Qeramike

2,490 L2,990 L (-17%)

Shto ne Shporte