Back Support Brace YC per Femra | Bli Online

1,800 L

Ka stok

Permireson dhimbjen e shpines deri në 80%.

Trajnon muskujt dhe shtyllen kurrizore .

Ju ndihmon per dhimbjen e mesit .

Pa efekte anesore.

KODI: mbeshteteseshpineycsupport Kategori: , Etiketime: , , , , ,

MBAJTESE SHPINE YC SUPPORT

Back Support Brace YC | Posture Corrector per femra ne Dyqan Taxi

Ndihmoni të korrigjoni sjelljen tuaj e cila ju shkakton pasoja ne shtyllen kurrizore, dhimbje shpine dhe nje qendrim jo te rregullt.

Dizajni sportiv qe kjo Back Support Brace zoteron, ndihmon në rregullimin e sjelljes së dëmshme per shpinen. Qellimi i saj eshte kthimi i shpines ne gjendjen natyrale. Perdorimi i saj rregullisht dhe vullneti juaj per t’u permiresuar brenda pak kohesh do te shfaqin rezultatet e duhura.

Dizajni  eshte plotësisht i rregullueshëm.

Dizajni mbështetës ndihmon në korrigjimin e sjelljes së gabuar të trupit, të shpinës dhe shpatullave. Rripi i korrektorit të sjelljes tërheq shpatullat për të korrigjuar qendrimin e gabuar. Pershtatet me cdo forme trupi duke ju lejuar ta menaxhoni lehtesisht.

Kur rripat e Back Support Brace | Posture Corrector tërheqin shpatullat prapa, nuk do të shkurtojnë krahët duke penguar keshtu levizjen tuaj. Back Support Posture eshte shumë e rehatshme për tu veshur.

Punon duke stërvitur muskujt dhe shpinë që të kthehen në shtrirjen e tyre natyrore, ju ndihmon për të korrigjuar sjelljen e gabuar te paqellimshme të shpinës dhe shpatullave.

Lehtësoni dhimbjen e shpinës së mesme dhe të sipërme. Parandaloni lakimin progresiv të shtyllës kurrizore dhe ndryshoni zakonet e këqija të qendrimit. 

Mbajtese Shpine Yc | Back Support Brace

Korse per shtyllen kurrizore DyqanTaxi

Karakteritiska 

Eshte projektuar qe ju te keni nje qendrim te drejte te shpines.
Mbajtese Shpine YC Support , trajnon muskujt dhe shtyllen kurrizore per tu kthyer ne pozicionin natyral .
Ideale per te larguar dhimbjet e shpines dhe te mezit.
Shumë e lehtë të vendoset dhe e përshtatshme sipas formës së trupit tuaj.


Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjinia

Femra

Gjendja

Lloji

Mbajtese shpine

Be the first to review “Back Support Brace YC per Femra | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Back Brace Posture Support Corrector per femra YC

Back Support Brace YC per Femra | Bli Online