Philips Satinelle Epilator | Depilator Kompakt

3,800 L

Ka stok

Efikas.
Perdorim i lehte.
2 nivele shpejtesie.

KODI: 8710103882268 Kategori: , , Etiketime: , ,

PHILIPS SATINELLE EPILATOR

Philips Satinelle Epilator | Kujdesi personal | Depilator per femra ne Dyqan Taxi |

Epilator per nje perdorim te pershtatshem .
Ka nje dizajn qe e ben te lehte perdorimin e tij ne shume pjese te trupit tuaj.
Perdoret vetem i lidhur me kabllo duke ju ofruar nje depilim te vazhdueshem pa nderprerje. Sistem depilimi efikas.
Piskatoret e depilatorit mund te heqin qimet butesisht pa e terhequr lekuren.

EPILATOR PHILIPS SATINELLE ESSENTIAL

Epilatori Philips eshte i pershtatshem per trupin dhe mund te perdoret per bikinin ( bikini area ) pas eshte shume efektive per zonat sensitive ( sensitive areas )

Phlips Satinelle | Epilation System for Smooth skin, Dry Skin | Wet or dry epilator

Philips depilatorPajisja kap qime te shkurtra deri ne 0.5 mm | Prevent Ingrown Hairs
Ndjenja e lekures se bute mund te zgjase shume gjate.
Me Epilator Philips Satinelle shijoni depilimin e bute me performancë maksimale.
Fale perzgjedhjes se 2 shpejtesive, mund te hiqni edhe qimet me te holla ne zonat me te veshtira per t’u arritur.
Paketa perfshin nje furçe praktike qe lehtesisht heq qimet nga disqet e depilatorit.
Koka e depilator Satinelle mund te hiqet, keshtu ju mund ta lani ate nen uje te rrjedhshem.

Mos harxhoni para duke shkuar ne Qendra bukurie – Me kete epilator brenda dy muajve keni kursyer te gjithe vleren.

Lekura juaj do te jete gjithmone e paster | Depilator per femra

UnderArms And Bikini  Hair Removal 

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Philips Satinelle Epilator | Depilator Kompakt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

PHILIPS Satinelle Epilator dyqan Taxi depilator per femra depilim

Philips Satinelle Epilator | Depilator Kompakt