Recipeta Push up | Recipeta me mbushje

1,400 L

Ka stok

Jane nje model komod i recipetave i cili nuk ju pengon ne zgjedhjen e veshjeve tuaja .
Keni liri dhe fleksibilitet ne levizje , shume te rehatshme .
Te domosdoshme per veshjet gjate kesaj vere .

KODI: recipeta-push-up Kategori: , Etiketime: , ,

PUSH UP BRA

Recipeta Push up | Me mbushje | Push up – Dyqan Taxi

Recipeta ne ngjyre bezhe jane zgjidhja e padukshme per cdo veshje .

Recipeta push up bli online dyqan taxi porosit tani

 

Jane intimet me inovative per femra te cilat ju ndihmojne te modeloni gjoksin edhe nen veshjet me dekolte .

RECIPETA PER FEMRAT

Recipetat me mbushje per te mbajtur pjesen e gjoksit te ngritur . Te pershtatshme per bluze me kurrizin e zbuluar .
Tani nuk keni pse te kufizohen me ne graderoben tuaj .
Jane nje model komod i recipetave i cili nuk ju pengon ne zgjedhjen e veshjeve tuaja . Keni liri dhe fleksibilitet ne levizje , shume te rehatshme .
Recipeta Push up te domosdoshme per veshjet gjate kesaj vere .

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Recipeta

Be the first to review “Recipeta Push up | Recipeta me mbushje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

recipeta push up me mbushje per te ngritur gjoksin dyqan taxi online porosi

Recipeta Push up | Recipeta me mbushje