Korse per femra pas lindjes | Dobesim me brez per Belin

1,290 L1,490 L (-13%)

Ka stok

  • Material elastik
  • Nuk ndryshon pas larjes
  • Nuk humbet elasticitetin .
  • Perdoret gjate levizjes apo ushtrimeve
  • Sugjerohet per dobesim te pjeses se barkut
KODI: korse-per-belin Kategori: , , Etiketime: , ,

KORSE PER BELIN ME MIKROFIBER | BREZ PER DOBESIM

Korse per Dobesim per femra, brez per belin, dobesoni barkun pas lindjes se femijes ose gjate ushtrimeve,

A keni menduar se fundmi për të përmirësuar pamjen e trupit dhe belit me ndihmën e palestrës, një diete, pilulave apo dhe kremrave të shtrenjtë?

Problemi më shumë qendron se keto metoda mund të duan javë apo muaj për të treguar rezultat të rëndësishme dhe te kenaqshme.

BREZ KORSE PER RIMODELIM BELI

Material Mikrofiber i cili nuk irriton lekuren nga djersitja. Rrobat shkojn me se miri siper saj dhe format e trupit tuaj jane me te theksuara.

BREZ PER DOBESIM ME MIKROFIBER

Ofron hapësira te mjaftueshme për stërvitjen e belit të grave dhe gjate kohes qe ju ushtroheni. Mbyllja e saj lejojnë rregullimin e madhësisë gjithashtu ju ndihmon te mbani një qëndrimin më të mirë i cili është fleksibël dhe i qëndrueshëm. I butë si kockat plastike, mund të përkulet lehtë, por të rikuperohet shpejt duke u kthyer serish ne formen e tij fillestare. 

Mund të përdoret për yoga, korse per dobesim, korse per barkun pas lindjes etj. Kjo korse mikrofiber ndihmon në uljen e 3-5 inçëve në bel kur e vishni. 

Korse Pas Lindjes per Dobesim e padukshme nën rroba

Korse per Dobesim është totalisht e padukshme nën rrobat tuaja. Ju mund t’a vishni atë me xhinse, pantallona, fustane apo funde të shkurtra. Materiali i saj cilësor bën të mundur mbledhjen e barkut dhe zvogëlimin e belit për një trup sa më seksi.

Askush nuk do ta kuptojë që ju keni veshur atë, por ju do të dukeni më elegante, provokative dhe seksi.

KORSE PER FEMRA PAS LINDJES

E rehatëshme & Me Ajërosje | Korset per bel

Kjo korse per barkun pas lindjes dhe per barkun e tepert ne pergjithesi, eshtë punuar me mikrofibra të veçanta të cilat ofrojnë rehati dhe mbështesin zonën e belit duke theksuar formen e lakuar.  Nje korse dobesimi shume efikase e cila na mundeson si te dobesohemi pas lindjes.

KORSEJA MBAS LINDJES | SI TE DOBESOHEMI NE BEL

Dobesimi i barkut vjen natyrshem si pasoje e nxehtesise qe krijohet kur mbajme korsene duke kryer sigurisht edhe ushtrime per dobesim. Mund te beni ushtrime per barkun dhe belin dhe nderkohe te mbani korsene. Mund ta perdorni kete brez dobesimi edhe gjate levizjes si slim korse.

Si te hollojme belin dhe si ta humbim barkun pas lindjes ?
Eshte shume e keshillueshme perdorimi i korsese pas lindjes per shkak se krijon nje forme dhe fale perberjes se tyre korset per bark rrisin temperaturen ne zonen e barkut duke djegur dhjamin me shpejt sesa normalisht.

Hartimi i saj unik pa tegela dhe materiali i butë me ajërosje e bën atë sa më të rehatshme, sa ju nuk do ta kuptoni që e keni të veshur. Brez per belin ne dizajn shume modern. Ju duhet të jeni të sigurta per rezultatet.

Korset per hollim dhe dobesim mesi Slim Body bli online porosit dyqan taxi

KORSE PER DOBESIM PER FEMRA | BREZ PER BARKUN

Avantazhe | Korset per bel perfekte per dobesim

-Dobeson dhe rimodelon belin.
-E rehatshme.
-Te ndihmon dhe ne qendrimin drejte.
-Nuk duket poshte rrobave.

Korse per femra ideale per dobesim 

Korse me material elastik mikrofiber edhe pas perdorimit ose larjes duket njesoj si ne fillim , nuk e humbet elasticitetin .
Sugjerohet te perdoret  kur jeni ne levizje ose beni ushtrime per trupin qe te jap rezultate pozitive ne nje kohe me te shkurter.

Që të ketë rënie sa më të shpejtë ushtrohuni rregullisht.

Ju mund ta lani me dore me uje te ngrohte ne temperature normale dhe me pas mund ta lini te thahet natyrshem.


Blerje online në mënyrë të sigurtë ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Be the first to review “Korse per femra pas lindjes | Dobesim me brez per Belin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse per dobesim per barkun per belin per femra pas lindjes brez dobesimi

Korse per femra pas lindjes | Dobesim me brez per Belin

1,290 L1,490 L (-13%)

Shto ne Shporte