Puder per syte – Ben Nye | Konturim i Syve

890 L

Ka stok

Per te pasur nje shikim joshes Puder per syte Ben Nye eshte gjithcka qe ju nevojitet .
Sasia: 42 gram.

KODI: puder-per-syte-ben-nye Kategori: , , Etiketime: , , , ,

Puder per syte – Ben Nye | Konturim i Syve

Puder per syte – Ben Nye | Konturim i Syve | Make up – Blerje online ne Dyqan Taxi

Puder per konturimin e syve Ben Nyer .

Nje puder neutrale e cila perhapet lehtesisht ne lekuren tuaj .  

Krem per fytyren Ben Nye bli porosit online dyqan taxi

Ngjyre natyrale qe pershtatet pothuajse ne cdo lekure pa lene shenje njollash .  Eshte e bute dhe e lehte per tu aplikuar .
Korrigjion skuqjet siperfaqesore dhe mbulon rrathet e erret te syve . Rrathet e syve tani me nuk do jene nje problem serioz dhe aq shqetesues .
Shtojini vlere make up – it tuaj . Nje produkt kozmetike i cili nuk duhet te mungoje ne portofolin e bukurise su
aj .

Per te pasur nje shikim joshes Puder per syte Ben Nye eshte gjithcka qe ju nevojitet .

Sasia: 42 gram.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Puder per syte – Ben Nye | Konturim i Syve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

puder per syte konturimin e syve ben nye dyqan taxi online porosi blerje make up

Puder per syte - Ben Nye | Konturim i Syve