Krem per fytyren dhe trupin nga mukusi Kermillit | Snail Whiten

2,400 L

Ka stok

Sasia 100ml.
Redukton shfaqjen e parakohshme te rrudhave (zvogelon shenjat e plakjes).
Minimizon njollat e erreta ne fytyre dhe normalizon pigmentimin e melanines.
Zvogelon ashpersinë e fytyres tuaj (zbut lekuren dhe permireson aparencen).
Mbron lekuren nga rrezet direkte të diellit.

KODI: krem-snail-whiten Kategori: , Etiketime: , , , ,

KREM PER FYTYREN NGA MUKUSI KERMILLIT

Krem per fyyren dhe trupin me mukus Kermilli – Snail Whiten Cream | Mund ta gjeni online  ne Dyqan Taxi !

Krem per fytyren dhe trupin  permban mukus te kermillit.
Nje produkt qe ndihmon permiresimin e pamjes se lekures tuaj duke reduktuar linjat e imta dhe duke i dhene lekures nje aparence  me te shendoshe dhe me te forte.

KREM PER FYTYREN ME MUKUS TE KERMILLIT

Krem per fytyren kermylli bli online dyqan taksi

Kremi permban elastine dhe kolagjen natyral, te cilet ndihmojne lekuren te duket me e fresket dhe me e re.
Mukus i kermillit ka fuqi hidratuese dhe ndihmon balancimin e lageshtires se fytyres.
Nje tjeter perfitim eshte rigjenerimi i shtreses siperfaqesore te lekures (epidermes).
Fale pranise se acidit natyral glycolic (rivitalizon lekuren dhe rigjeneron qelizat e demtura).

Nje Masazh me pajisjen Relax & Tone do te ishte opsionale para aplikimit te kremit

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Krem per fytyren dhe trupin nga mukusi Kermillit | Snail Whiten”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem per trupin dhe fytyren dyqan taxi online porosi cream snail whiten

Krem per fytyren dhe trupin nga mukusi Kermillit | Snail Whiten