Krem per fytyren Gold Collagen | Face Cream

1,200 L

Ka stok

Kolagjeni qe permban ky krem e ben lekuren me te bute dhe te elastike.
Ky krem eshte i pasur me vitamina A, B5, C dhe E , antioksidues, kolagjen, vajra aromatike : Kamomil, papaja, fara rrushi, jojoba, vaj ulliri, vaj bajame, Aloe Vera dhe minerale te Detit te Vdekur .

KODI: krem-per-fytyren-gold-kolagjen Kategori: , Etiketime: , ,

KREM GOLD COLLAGEN | FACE CREAM

Krem per fytyren Gold Collagen | Face Cream | Rigjenerim dhe Ushyqerje | Krem Kolagjeni – Porosi online ne Dyqan Taxi

Ndryshimet e fibrave elastike te shtresave te lekures, mund te ndodhin si rezultat i uljes se kolagjenit dhe elastines, te cilat jane materialet pergjegjese per fleksibilitetin e lekures.

KREM ME KOLAGJEN

Krem kolagjeni gold collagen cream per fytyren bli porosit online dyqan taxi

Dobesimi i muskujve te fytyres, ndryshimet hormonale, ekspozimi ne diell dhe plakja, mund te shkaktoje varje te lekures dhe rrudha. Per te luftuar keto efekte eshte krijuar nje krem i vecante krem per fytyren Gold  Collagen  .

MASKE ME KOLAGJEN

Kolagjeni qe permban ky krem e ben lekuren me te bute dhe te elastike. Eshte i pasur me vitamina A, B5, C dhe E, antioksidues, kolagjen, vajra aromatike : Kamomil, papaja, fara rrushi, jojoba, vaj ulliri, vaj bajame, Aloe Vera dhe minerale te Detit te Vdekur .
Ky krem kolagjeni pasuron lekuren me te gjitha substancat esenciale duke permiresuar pamjen e saj. Perforcon barrierat mbrojtese te lekures duke parandaluar formimin e rrudhave dhe siguron nje efekt lifting te dukshem. Krem per fytyren Gold Collagen i pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave .

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Krem per fytyren Gold Collagen | Face Cream”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem per fytyren gold collagen krem kolagjeni online dyqan taxi

Krem per fytyren Gold Collagen | Face Cream