Argjile Jeshile Dalon | Maske per fytyre me argjil jeshil

1,490 L1,900 L (-22%)

Ka stok

 • Perfekte per Banje balte nje – dy here ne jave
 • Zvogelon inflamimin e shoqeruar me ekzeme
 • Qendro ne vaske per te pakten 20 deri ne 40 minuta
 • Promovon lekuren e shendetshme
 • Eleminon yndyren e tepert
 •  Pastron fytyren nga aknet
 • Trajton ekzemen

ARGJILE JESHILE DALON MASKE PER FYTYRE

Argjile Jeshile Dalon qe perdoret si maske fytyre | Argjila natyral ne shitje | Argjil e gjelber per lekure te yndyrshme online me cmim fantastik | DyqanTaxi

Per nje lekure perfekte ekziston nje medikament natyral qe pastron lekuren dhe e cliron nga imperfeksionet si pucrrat dhe pikat e zeza | ARGJILA JESHILE | Nje mjet efikas natyral per nje lekure te paster dhe te shendetshme.

Argil for face masks sale online

Sido që te jete marredhenia juaj me kozmetiken dhe make-up ne pergjithesi, ekzistojne disa produkte bukurie qe mund te bejne mrekulli per lekuren tuaj dhe kane “vlera te qendrueshme” per çdo grua, pa marre parasysh sa vite kalojne. Një prej tyre eshte balta argjile kaq e preferuar per trajtimin e lëkurës.

Argjila jeshile, pse e duam ?

Sepse eshte natyrale, efektive, stimuluese dhe ne rastin tone, teper ekonomike. Pavaresisht nese e përdorni shpesh ose kohet e fundit keni vendosur ta perfshini ate ne rutinen tuaj, eshte e sigurte qe ka disa pika që ia vlen te perqendroheni para blerjes dhe me e rendesishmja eshte nese eshte idaealja per llojin e lekures suaj.

ARGJILE JESHILE DALON

Argjilja jeshile nga Dalon eshte shume efektive per lekuren me yndyre, te perzier apo me pucrra. Esgte e pasur me magnez dhe shume minerale qe do te permiresojne pamjen e fytures suaj, ta pastroje plotesisht ate dge te largoje papastertite, njollat.

Argjile ne Dyqan Taxi Maske per fytyren

FUQI PASTRUESE TE THELLA VETEM FALE ARGJILE JESHILE DALON

Fuqia e saj pastruese deperton thelle dhe ndikon mbi sebumin e tepert, duke e eliminuar dhe normalizuar.
Kombinuar me vitamina dhe ekstrakte bimesh te cilat bejne te mundur pastrimin e fytyres nga pucrat dhe qelizat e vdekura.

Argjile Jeshile trajton nje fushe te gjere problemesh te lekures duke perfshire aknet, lekuren me yndyre dhe ekzemen.

ARGJILE DALON MASKE ME FUNKSION ABSORBUES NE SHITJE

Argjileja ka aftesine te beje epidermen te pershkrueshme, e ushqen me subtanca aktive dhe perthith toksinat qe leshon lekura.
Ka funksione te shkelqyera absorbuese, te cilat bejne qe organizmi te nxjerr jashte molekulat apo mikroorganizmat e padeshiruar.
Argjila rrit funksionet jetesore dhe ushtron veprim ekuilibrues. Gjithashtu stimulon dhe indet. 

ARGJILA PER FYTYREN | KURA NATYRALE

Rigjeneroni lekuren me Argjile Jeshile

Ky produkt eshte i pasur me minerale esenciale si kalcium, magnez, zink, selen, fosfor dhe hekur.
Aplikimi i argjil jeshile rivitalizon dhe rimineralizon qelizat e lekures duke ju dhuruar nje lekure te shendetshme dhe plot shkelqim.
Aplikoni nje maske per fytyren me argjile jeshile dy here ne jave, per te marre keta ushqyes vendimtare per nje lekure te shendoshe dhe te persosur.

Per lekuren normale,keshillohet 5-10 minuta dhe pastaj e lani fytyren.

Eleminoni yndyren e tepert | Argjile e Gjelberargjile dalon greece e pasgter e cila krijon maske per fytyren

Aftesia e tij per te thithur yndyren e tepert mund ta heq ate mrekullisht nga fytyra juaj.
Aplikimi i argjiles jeshile 2 deri ne 4 here ne jave ndihmon ne nxjerrjen e sebumit te tepert nga zonat me yndyre per te ofruar nje lekure te paster, te bukur dhe natyrale.

Argjila e gjelbër ndihmon në pastrimin e fytyrës dhe lëkurën tuaj. Krijon nje pastrim te thellë të fytyrës . Mund të përdoret dhe është e rekomanduar të përdoret rregullisht. Janë të rekomanduara maskat në fytyrën tuaj të pastrur më parë me ujë të vakët.

Argjile Jeshile e cila pastron fytyren nga aknet

Cilesite absorbuese te ketij produkti ndihmojne ne pastrimin e akneve me ane te nje maske per fytyren.
Ajo e detoksifikon lekuren duke hequr lekuren e vdekur, yndyren dhe papastertite e tjera nga lekura e bllokuar. Pervec heqjes se papastertive edhe me te thella nga poret, ajo hidraton lekuren per te rivendosur nje shkelqim rinor.
Perdorni masken e fytyres cdo dite derisa lekura te sherohet.
Rekomandohet perzierja ne raportin 1:1 me xhel Aloe Vera

Trajtoni ekzemen | Argjile Dalon ne Shitje

Efekti detoksifikues i argjiles jeshile është një qetësues për ekzemën.
Aplikimi i argjil Dalon 1 here ose dy here ne jave, zvogelon inflamimin e shoqeruar me ekzeme. Sa më shumë kohe te kaloni me te, aq me shume toksinat hiqen.

Per te pasur nje lekure te shendetshme dhe plot shkelqim !

Trajtimi i lekures suaj eshte shume i rendesishem. Rezultatet do te jene te dukshme, sidomos nese kujdeseni per te rregullisht dhe ne perditshmerine tuaj.

Maske per fytyren Blerje Online ne Dyqan Taxi

Perdorimet e Argjil Jeshile Dalon:

 • Maske per fytyre dhe qafen me veprim antirrudhe.
 • Pastrues i thelle per lekure me akne.
 • Maske per carjen e lekures dhe celulitit .

Maska e lekurës | Pak lëng limoni në një pjesë argjile

Kjo maskë eshte shume efikase ne rigjenerimin e lëkurës së fytyres suaj.

Nuk nevojitet që ju te perdorni shume ne sasi. Mjafton një lugë gjelle maskë me argjile për lëkurën duke kryer lëvizje rrethore derisa të perhapet uniform në lëkurë. Argjil per fytyre te yndyrshme

Bëni një maskë me një lugë pluhur argjilë ne shitje , një vezë dhe pak lëng limoni dhe aplikojeni në lëkurë për një orë dhe perberesit e kesaj maske do të reduktojne rrudhat dhe vijat e imta të lëkurës. Këtë maskë ju mund t’a perdorni 1 deri ne 2 here ne jave.
Eshte ideale per të gjithë tipet e lekures.

Specifikat:
 • Maske ideale per fytyre te yndyrshme.
 • Thith toksinat nga lekura e fytyres.
 • Ka efekt detoksifikues.
 • Maska hidraton lekuren.
 • Argjila jeshile eshte ideale per te pasur nje fytyre te shendetshme.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Argjil

Be the first to review “Argjile Jeshile Dalon | Maske per fytyre me argjil jeshil”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

argjile jeshile dalon e gjelber maske per fytyren maske fytyre argjila

Argjile Jeshile Dalon | Maske per fytyre me argjil jeshil

1,490 L1,900 L (-22%)

Shto ne Shporte