Sleep Mask Pink | Maske Gjumi 3D per Syte

490 L

Ka stok

  • Dimensionet: 23.5cm x 9cm
  • Materiali: Poliester + Sfungjer
KODI: maske-3d-pink-syte KATEGORIA: Etiketime: , , ,

MASKE GJUMI 3D SLEEP MASK

Sleep Mask Benefits Maske Gjumi per Syte 3D

Maske per gjume 3d Dyqan Taxi Sleep

Një ndihmë për gjumë dhe qetësues për sytë, i bërë nga  materiali i poliestres 100% me cilësi më të lartë. Vetëm nje material i tille super i butë ofron relaksim të qetë dhe të freskët të maskave qetësuese.

Material i butë, e rregullueshme me lehtësi, nuk do të pengoje flokët tuaj gjate levizjes kur jeni ne gjume.  Dhe rregulluesi qëndron në pjesën e prapme të kokës tuaj, jo në ane, gjë që mund të jetë e pakëndshme për të fjeturit anësorë.
Përshtatet mirë me veshin. Sleep Mask me rrip plotësisht i rregullueshëm nga 15.8 inç në 27.6 inç, i përshtatshëm për gra / burra / fëmijë dhe gjumë mbrapa / anësor / bark.

Ideale për pagjumësi, dhimbje koke migrene dhe të sëmurë me sy të thatë, pasi fibrat natyrale lejojnë oksigjen të shëndetshëm gjatë mbajtjes së ajrit të thatë jashtë.

Merrni përfitimet e ndërprerjes totale nga ambjenti, qoftë në shtëpi, në një hotel ose në aeroplan (ku drita e ndritshme e udhëhequr dhe ajri i thatë mund të jenë veçanërisht të ashpër).

Aksesorët e përsosur të udhëtimit për t’ju ndihmuar të ndjeheni të pushuar dhe të rifreskuar

Një dhuratë unike e Krishtëlindjes për këdo që dëshiron gjumë të thellë, të pandërprerë as nga ora e zgjimit dhe te qete.

SLEEP MASK BENEFITS | GJUMI 3D

Karakteristika

Maske per syte prej materiali Poliester.
Prerje 3D te pjesa e hundes.
Forme unike per te lejuar syte te levizin.
Mund te merrni fryme lirshem pa ndjesi bllokimi.


Blerje Online ne Qendren me te Madhe Tregtare online ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Gjendja

Be the first to review “Sleep Mask Pink | Maske Gjumi 3D per Syte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Maske per Syte 3D Pink

Sleep Mask Pink | Maske Gjumi 3D per Syte