Mjalte Per Potence Volcano D+ | Stimulues per potenc

2,490 L

Ka stok

Perzierje ideale per perdorim nga femrat dhe meshkujt .

Nxites per marrdhenie intime .

Zgjat kohen e marrdhenies intime .

Mundeson rritjen e numrit te marrdhenieve .

Shton suksesin dhe efektin e pjellorise .

Nxites bimor pa efekte anesore .  

KODI: 3902550930202 Kategori: , , Etiketime: , , , , ,

MJALTE D+ PER POTENCE

Mjalte Per Potence Volcano D+ | Stimulues Mjalt per Potenc | Potenca Seksuale

Mjalti Volcano eshte produkt natyral te cilin mund ta perdorin meshkujt dhe femrat per te rritur fuqine dhe aftesite gjate raporteve intime , shton efektin e pjellorise.

Ky stimulues me origjine nga Austria ku ekspertet e fushës natyrale dhe bletare kane bere perzierje te bimeve te ndryshme me ndikim afrodizijak natyral , per te ndihmuar ne arritjen e kenaqesise me nje menyre shume te thjeshte dhe efikase .

Mjalte per Potence

Mjalte Potence Volcano+ mjalt potenca seksuale

Perfitimet nga Perdorimi i tij

Nxitës efektiv bimor natyral për potencë.
Përzierje ideale për përdorim nga gratë dhe burrat.
Nxitës për marëdhënie intime.
Rritja e numrit të spermës.
Rritja e forcës seksuale.
Zgjatë kohën e ereksionit.
Mundëson rritjen e numrit të marrëdhënieve seksuale,
Mjalte per Potence i cili shton suksesin dhe efektin e pjellorisë,.
Nxitës bimor pa efekte anësore.
Japin më shumë kënaqësi dhe rehati.
Largon frikën & ankthin.
Rritë intensitetin e kënaqësisë seksuale.
Rritë sekrecionet seksuale vaginale
Plotësishtë natyral
I thjeshtë dhe efikas.
Pa efekte anësore ndikon te Potenca Seksuale.

Perberesit: Mjaltë Xhensen Amerikan\ Hithër\Shurup i manit \Glukoza Gongko Biloba\Polen Kanellë Kungull
Soj Sodium Chloride Caltrop\Epimedyjon Xhensen Siberian\Tërshërë Xhenxhefil, Galangal\Lule të ndryshme (Vanilla).

Perdorimi i Volcano D+ Mjalte 
VOLCANO Mjalt Per Potenc | Përdoret një lugë çaji (lugë e vogël) 30 min para marëdhënieve seksuale. Efekti arrihet 30 min pas konsumit.


Zgjidh me mire & me lire , Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mjalt

Be the first to review “Mjalte Per Potence Volcano D+ | Stimulues per potenc”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mjalt per potenc Mjalte Volcano D+ Stimulues per Potence

Mjalte Per Potence Volcano D+ | Stimulues per potenc