Makine qethje DSP 90112 per nje prerje te shpejte te flokeve

2,390 L

Ka stok

  • Per nje prerje te shpejte te flokeve
  • Produkti perbehet me nje vakum
  • Mund te stiloni floket sipas deshires
  • Shume praktik ne perdorim
  • Cilesi e garantuar

MAKINE QETHJE DSP 90112

Makine qethje DSP 90112 i perbere nga vakum I fuqishem ku ben te mundur nje prerje te shpejt te flokeve. Vjen me nje cmim teper ekonomik ne shtepine tuaj.

TEKNOLOGJIA ME E RE

Makine rroje e dizenjuar me teknologjine e fundit te prerjes

Hiqni, modeloni dhe shkurtoni mjekren sipas deshires

Nuk shkakton prerje dhe irritime ne lekure duke e mbajtur ate te bute dhe te paster

Mund ta perdorni lehtesisht dhe pa mundim

Ka nje energji 2-3 W e nje tension 220-240 V

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

,

Be the first to review “Makine qethje DSP 90112 per nje prerje te shpejte te flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethje DSP 90112 per nje prerje te shpejte te flokeve