Veshje llastike per kepucet | Kundra lluces etj

690 L

Ka stok

  • Veshje per kepucet
  • Ideale per rruge me balte
KODI: 6527851807191 Kategori: , , ,

VESHJE LLASTIKE PER KEPUCET

Veshje llastike per kepucet kundra shiut dhe kundra lluces qe krijohet ne keto raste. Vijne per ju ne Dyqani Taxi me cmimin me te mire.

Veshje llastike per kepucet | Kundra lluces etj | Dyqan Taxi

Veshje llastike per kepucet kundra lluces

Veshje prej llastike, te cilat jane shume ideale per ambientet ku mund te beheni pis apo doni te ruani higjenen vetjake. Ato jane te pershtatshme per femrat edhe per meshkujt. Gjithashtu keto veshje jane te pershtatshme edhe per te mbajtur ruajtur kepucet tuaja nga demtimet e mundshme qe mund te krijohen nga reshjet apo balta.Ne Dyqani Taxi i kenie ne masen S M L.

  • Veshje prej llastike ideale per ambiente ku mund te beheni pis apo doni te ruani higjenen.
  •  Te pershtatshme per femra e meshkuj
  •  Ruani pastertine e kepuceve nga llucat
  • Masa S M L

Bli Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Masa

S, M, L

Be the first to review “Veshje llastike per kepucet | Kundra lluces etj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Veshje per kepucet

Veshje llastike per kepucet | Kundra lluces etj

WhatsApp chat