Leter A4 per Stampim | Stampim ne rroba

190 L

Ka stok

Leter A4 per stampim ne rroba
Stiluesi i rrobave tuaja tashme mund te jeni vete ju !

KODI: leter-per-stampim-a4 Kategori: , , Etiketime: , ,

LETER STAMPIMI A4

Leter A4 per Stampim ne rroba – Bli online ne menyre te sigurte vetem ne Dyqan Taxi

Leter ne formatin A4 per stampim ne rroba .

Leter per stampim ne rroba heating paper transfer dyqan taxi

 

Aderon ne shumicen e pelhurave te tilla : si rroba , filxhan , jastek , kapele ,shapka , canta , portofol etj  .
Efekt i mire i ngjyrave te printimit . E lehte per tu perdorur .
Beni rrobat tuaja te duken me te bukura  duke qene ju vete stilisti i tyre , ideoni deri ne detaje veshjet tuaja .
Zgjidhni nje foto , pikture a pamje qe ju deshironi dhe stampojeni ate ne bluzen tuaj .
Leter per stampim ploteson deshirat tuaja lehtesisht pa qene e nevojshme te shkoni ne dyqane te ndryshme stampimi .

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Leter A4 per Stampim | Stampim ne rroba”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leter a4 per stampim ne rroba dyqan taxi online

Leter A4 per Stampim | Stampim ne rroba