Syze Dielli per femra dhe meshkuj | Smart View

1,190 L

Ka stok

  • Materiali cilesor ABS.
  • Dizajn i bukur.
  • Te lehta dhe komode ne perdorim.
  • Jane unisex.
KODI: K2643 Kategori: , , , , Etiketime: , ,

SMART VIEW ELITE

Syze Dielli Origjinale per femra dhe meshkuj | Smart View Glasses ne Dyqan Taxi

Syze Dielli Elegante Smart View Elite

Saktesi te larte optike dhe mbrojtje te shikimit ndaj rrezeve te diellit dhe dritave te tjera te forta. Set me 2 pale syze per ju dhe te dashurin tuaj. Jepini syve mbrojtjen qe i nevojiten.

PER FEMRA DHE MESHKUJ

Lentet e polarizuara reduktojne rrezet e diellit, rrisin ngjyrat dhe permiresojne pamjen. Nuk keni nevoje te zgjidhni ne mes stilit dhe mbrojtjes, thjesht zgjidhni syze dielli Smart View qe ju dhurojne pamje te qarte!

Dizajn klasik pershtatet ne menyre perfekte me cdo forme fytyre. Me nje pamje te sofistikuar i shtojne stil cdo veshje. Syte jane rruga tek shpirti, keshtu qe ne duhet t’ju kushtojme kujdes special, veeanerisht ne ditet me diell.

Permiresoni Vizionin tuaj ne cdo kohe te dites me keto Syze.

Zvogelon tendosjen e syrit.
Eleminon dritat shkelqyese.
Permireson shikimin.
Zvogelon tensionin e syrit.
Mbrojtje 100% nga rrezatimi ultraviolet.
Rezistente ndaj Gervishtjeve.
Perdoren dhe nga femrat dhe nga meshkujt.

Syze Dielli Smart View Glasses

Syze per makine polarize dielli ne dyqan taxi

Specifikat Syze Dielli per femra dhe per meshkuj ne Dyqan Taxi

Materiali: Plastik
Lentet Optike: Pasqyra
Syze Magjike me xhama me ngjyra.
Lente te forta magnetike
Ngjyra e lenteve : E zeze, E arte.
Unisex.

Sjell ngjyra dhe qartesi qe me pare i mungonte shikimit tuaj.
Dizajn i cili pershtatet me cdo veshje.
Mund ti perdorni diten dhe naten.
Syze te cilat ndihmojne per nje vizion me te qarte gjate udhetimit me makine ne mbremje.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me emadhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Syze Dielli

Be the first to review “Syze Dielli per femra dhe meshkuj | Smart View”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

syze dielli per femra dhe per meshkuj smart view elite ne dyqan taxi

Syze Dielli per femra dhe meshkuj | Smart View