Shami / Shall me Dizajne te ndryshme | Maske

1,190 L

Ka stok

Shall / shami me dizajne te ndryshme
Ju mbron nga kushtet e ndryshme te motit
Mbrojtje nga rrezet UV
Permasa te ndryshme
Dizajne te ndryshme
Personifikoni Personalitetin tuaj ne kete maske

KODI: shami-shall-per-fytyren Kategori: , , Etiketime: , ,

Shami / Shall me Dizajne te ndryshme | Maske

Shami / Shall me Dizajne te ndryshme | Maske – Mund ta gjeni online ne Dyqan Taxi .

SHALL – SHAMI

Shami / Shall me dizajne te ndryshme , komod gjate diteve me ere , shi apo diell . Mund ta perdorni kur jeni per peshkim , vrapim , ciklizem , gjueti etj .

Shami Maske me dizajne te ndryshme halloween dyqan taxi

Ju mbron nga rrezatimi UV . Lekura jone eshte shume  e ndjeshme gjate diellit ne vere dhe djerses . Material prej poliester mikrofiber , e ben kete shami te bllokoje me shume se 95% te rrezeve UV te diellit . Jepini fytyres , kokes dhe qafes suaj nje mbrojtje gjitheperfshirese .
Personifikoni presonalitetitn tuaj ne kete shall . Modele te ndryshme .
Mund ta vishni ne 12 pozicione ne koke , ne qafe ne fytyre , shami koke etj . Bejeni jeten tuaj krijuese .
Shumica e shamive jane te vogla , ky shall eshte disajnuar me permasa perfekte te pershtatshme per cdo person . Rripi i kokes eshte i bute , frymemarrja nuk bllokohet ju mund te merrni fyrme lirshem .
Eshte e lehte per tu lare pas perdorimit dhe ka nje material qe ruan cilesine e tij dhe pas shume perdorimeve .

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

shall

Be the first to review “Shami / Shall me Dizajne te ndryshme | Maske”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shami shall me dizajne te ndryshme dyqan taxi online blerje porosi maske

Shami / Shall me Dizajne te ndryshme | Maske