Girls Raincoat | Mushama Shiu per Femra

2,490 L

Ka stok

Karakteristika
Copë e gjatë e cila ju mban të thatë.
Dizajn praktik dhe me ngjyra te pershtatshme me stinen.
I përshtatshëm për të gjithë sezonin.
I lehte per t’u mbartur me vete.

KODI: 41219005 Kategori: , Etiketime: , ,

GIRLS RAINCOAT

Girls Raincoat | Mushama Shiu per Femra

Material 100% i papërshkueshëm nga uji.
Mushama Shiu per vajza jashtëzakonisht e qëndrueshme ndaj ujit. Dizajnuar per tharje te shpejtë ne menyre qe asgje mos te depertoje brenda saj. Material i butë dhe i rehatshëm per t’iu ofruar rehati dhe lirshmeri ne levizje. Eshte superiore ne krahasim me RainCoat te tjere dhe kjo jo vetem nga materiali i saj, por dhe nga dizajni i saj i kendshem me yje.

Mëngë të gjata, ne ngjyre bezhe te hapur dhe me yje ne ngjyre te zeze kjo eshte ajo cfare ju duhet ne ditet e zymta me shi. Butona  për izolimin sa me te mire te rrobave poshte saj. Rezistente ndaj ujit duke ju  mundesuar nje prezantim dinjitoz ne takimet e punes, apo prezantime te ndryshme. Modeli i saj me prerje si te nje xhakete te lirshme ju dhuron embelsi ne dite te zymta shiu.

Kjo xhaketë shiu është një material i lehtë, me mbrojtje nga dielli dhe funksion i papërshkueshëm nga uji, duke ju dhënë shkathtësi në jetën e përditshme. Mushama e lehtë për t’u mbartur ne cante ne cdo dite, me tharje të shpejtë.

Girls RainCoat | Mushama Shiu per Femra

Eshtë e përshtatshme dhe ne ditet kur shiu eshte i forte, pershtatet me se miri si një xhaketë e lehtë .

Karakteristika
Copë e gjatë e cila ju mban të thatë.
Dizajn praktik dhe me ngjyra te pershtatshme me stinen.
I përshtatshëm për të gjithë sezonin.
Raincoat i lehte per t’u mbartur me vete.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Mushama

Be the first to review “Girls Raincoat | Mushama Shiu per Femra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

girls raincoat mushama shiu per femra

Girls Raincoat | Mushama Shiu per Femra