Fshesa me Korent me Uje First Austria | Profesionale

11,990 L14,900 L (-20%)

Ka stok

Kapaciteti : 6 litër

Aksesoret: furçë kat, furçë tapicerie

Fuqia 2200W

Tensioni 230V

Frekuenca 50H

KODI: fshesemekorentfa-5546-3-RE Kategori: , Etiketime: , ,

FSHESE ME KORENTFIRST AUSTRIA

Fshese me Korent Elektrike me uje First Austria | Fshesa Profesionale ne Dyqan Taxi.

Po ju prezantojme me fshese me korent me uje 2200 W me sistemin e filtrimit te ujit. Per shkak te faktit qe kjo fshese operon pa nje qese eshte vecanerisht i pershtatshem per ata persona te cilet vuajne nga alergjia. Edhe pluhuri me i imet eshte i lidhur ne menyre ideale me sistemin e filtrit te ujit.

DHE ME UJE

Fshese me korent dhe me uje ne shitje online ne tirane shqiperi

Sigurohuni qe ta mbushni me uje ne koshin e pluhurit para perdorimit dhe ju atehere jeni gati per t’ja nisur punes me te. Pluhuri neutralizohet dhe ajri pastrohet nga sistemi i filtrit te ujit.

Eshte quajtur fshese me uje dhe e thate, qe do te thote se ju nuk mund te thithni vetem floket, pluhurin e shtepise etj.

Por edhe lageshtine, per shembull ne pastrimin e shkumes ne tapetet apo siperfaqen e dyshemese suaj. Mund te thithni materiale te lageshta deri sa te arrihet kapaciteti maksimal prej 6 litrash.

Kur te arrihet ky limit pajisja fiket automatikisht. Kjo per shkak te nje mbrojtje te integruar te mbinxehjes.

FSHESA ELEKTRIKE ME KORENT ME UJE FIRST AUSTRIA

Pajisja fillon te punoj bute, qe do te thote se vakumi rritet ne menyre te qendrueshme gradualisht.
“Funksioni i Goditjes” eshte ideal për të fryre dysheket e ajrit ose shtreterit prej ajri, ne cdo rast qe ju mund te keni miq ne shtepine tuaj. 

Projektuar per te dhuruar nje performance te shkelqyer!

Ne nje pamje elegante me ngjyre te kuqe dhe me detaje argjendi. Ena eshte transparente keshtu qe ju do te mund te mbani nje sy gjithmone mbi kapacitetin e saj. Dy shulat ne ene lejojne mbylljen e lehte dhe te sigurt te kapakut. Ne anen e kapakut eshte bashkengjitur nje mbajtese, ne te  cilen mund te varni shufren teleskopike me tub per kursimin e hapsires.

I përshtatshëm për pastrim të thatë si dhe të lagësht. Pastron dhe lagështon ajrin e brendshëm. Rezervuari i lëngjeve hiqet dhe pastrohet lehtë. Sistemi inovator i filtrimit të ujit: ndikimi i turbinës (ndarësit) në ujë dhe akuafiltri i dyfishtë.

Shenja maksimale e nivelit të ujit. Funksioni i mbylljes automatike kur tejkalohet niveli maksimal i ujit. Rregullatori mekanik i forcës së thithjes së ajrit. Tub metalik teleskopik me gjatësi të rregullueshme

PROJEKTUAR PER NJE PASTRIM TE DETAJUAR

Aksesor i furces ju ndihmon te pastroni llampa, perde, mobilje dhe raftet ne shtepine tuaj. Kater rrotulluesit e kases rrotullohen 360 grade dhe mund te futen lehtesisht dhe ne hapesirat më të ngushta.
Shufra teleskopike me gjatesi 70 cm mund te rregullohet lehtesisht ne lartesi duke terhequr njekohesisht trupin e fshese me korent. 

Fshese me korent Profesionale | Fshesa elektrike

Fshesa Elektrike me Korent Profesionale dhe uje per te gjitha llojet e siperfaqeve, furca me pozicion te dyfishte eshte ideale per pastrimin e tapeteve,parketit dhe pllakave keshtu qe mund te pastroni me lehtesi te gjithe shtepine tuaj.

Eleminoni pluhurat ne shtepine tuaj, fshesa me korent qe ben thithjen e pluhurave pa krijuar ndotje ne ambjent.

Pastrues i lagësht / i thatë, një fshesë me korrent të fuqishëm, e cila përballet mirë me lëngjet dhe e cila pershtatet me çmimin e saj. Shijoni me të një qilima pastrues shkumash dhe me aromë vaji aromë pasi thith të gjitha dhomat bukur. Fuqia thithëse është aq e fortë saqë edhe guralecët e mbeturinave të maceve thithen. Pastrimi i rezervuarit është shumë i lehtë dhe zgjat vetëm disa sekonda.

Me depozite Uji

Shtylla teleskopike është mjaft e shkurtër, duke lejuar thithjen mbrapa vetëm për njerëzit që janë maksimumi 170 cm. Ai zë një vend ndërsa kalon nëpër projektin e tij të rrumbullakët në një cep. Kush ka hapësirë të mjaftueshme në dollapin e magazinimit, i pëlqen aromatik qilimat e tij dhe të paktën një herë në javë do të kursejë pluhurin, mund të marre kete fshese korenti në mënyrë të sigurt.

Pajisje elektroshtepiake efikase dhe e lehte ne perdorim .

Me depozite uji qe ben thithjen e pluhurave duke eleminuar ndotjen ne ambjent.
E lehte per t’u perdorur dhe me filter te paster uji.
Fiket automatikisht kur uji arrin vellimin maksimal, nuk ka nevoje qe ju te keni kujdes
Funksioni i ventilatorit.

Deshironi te keni nje shtepi te paster, pa pluhur dhe te rregullt? Me fshesen me korent First Austria ju mund t’a arrini kete. Koka e saj mund te futet edhe deri ne cepat me te veshtire te shtepis suaj. Ajo ka zgjatime posacerisht per cepat me te veshtire dhe qe shpeshhere lihen pas dore.

Specifikat

Fshese me Korent me uje First Austria | Profesionale ne Dyqan Taxi.

Ka opsionin Turbo
Tub metalik
Gjatesia e kabllit deri ne 5 metra
Ngjyre e kuqe me shkelqim
Filtrimit te dyfishte te ujit
Sistem Fryerje dhe thithje
Pastrim me uje
Kapaciteti 6 Liter
Perdorimi me 1.5-2 Litra uje.
Fuqia 1400W
Fuqia e thithjes: 2200W
Tensioni 230V
Niveli i zhurmave 50Hz
Fshesa me korent profesionale, ka aksesore te ndryshem per nje pastrim te gjithanshem te ambjentit: furce kat, furce tapicerie

Fshese me korent me uje Fshesa First austria Profesionale ne Dyqan Taxi

Keshille: Ju mund te shtoni vaj aromatik ne ujin e filtrit per nje fllas te fresket te aromes tuaj te preferuar. 


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online.

Per porosi ne telefon Ju lutem te telefononi ne nr tel 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Gjendja

Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshesa me Korent me Uje First Austria | Profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fshese me Korent FA-5546-3-RE Fshesa Dyqan Taxi

Fshesa me Korent me Uje First Austria | Profesionale

11,990 L14,900 L (-20%)

Shto ne Shporte