Tenxhere Multicooker Montecasa Pro Premium ne shitje

8,990 L

Ka stok

 • Zevendeson shume pajisje kuzhine madje dhe vete soben.
 • Ka programe me ate te te cilave mund te gatuani me thjeshte duke shtypur vetem nje buton.
 • Kapacitet 6 litra
 •  Per te pergatitur ushqim per te gjithe familjen.
 • Eshte shume e shpejte
KODI: tenxhere-elektrike-montecasa-premium Kategori: , , , Etiketime: , , ,

MULTICOOKER MONTECASA PRO TENXHERE PREMIUM

Tenxhere Multicooker me Presion Montecasa Pro Premium | Bli Online ne Dyqan Taxi  | Multi cooker super cilesor.

Gatime te shpejta dhe te shijshme! 

Tenxhere elektrike me presion ku ju do te gatuani me shpejt dhe duke kursyer energjine e duke ruajtur me shume vitamina, minerale per nje ushqim te shendetshem.
Me sistem sigurie dhe me programe te cilat i programoni fare lehte ne menyre qe mos t’ju mbaj te lidhur pas vetes.

Tenxhere me presion Montecasa Premium | Multicooker Ideal dhe per familje te medha.tenxhere multi cooker montecasa premium pro dyqan taxi

MONTECASA PREMIUM PRO

Tenxhere Portative me dizajn unik e gjitha ne nje pajisje te vetme.
Ju mund te pergatitni vakte te shijshme dhe plotesisht te shendetsme kudo qe ju jeni mjafton te keni nje prize afer.

Keshtu ju do te gjeni nje dreke te shijshme dhe te ngrohte pasi te ktheheni nga puna, dhe me e mira nuk do t’ju mundoje shume per tu pastruar.

TENXHERE IDEALE PER GATIM

Tenxhere Montecasa Pro eshte nje nga tenxheret me te shpejta me te cilen keni punuar ndonjehere. Eshte me disa programe te avancuara. Me te ju mund te gatuani gatime me presion shpejte dhe shume te shijshme.

Gjithashtu tenxhera ka opsion ne te cilin ju mund t’a mbani ngrohte ushqimin por edhe mund t’a nxehni shpejte pa pritur gjate.

Nje opsion tjeter teper interesant eshte qe ju mund t’a vendosni kohen e fillimit te gatimit nga 1 minute deri ne 24 ore.
Gjellen mund t’a gatuani ne mengjes dhe t’a vendosni pas disa oresh per pjekjen e saj.

E shpejte dhe praktike!

Eshte 99% me e shpejte se cdo tenxhere tjeter. Nuk do te keni nevoje te gatuani pasi te vini nga puna, gjellen e djeshme te cilen keni gatuar mjafton t’a lini ne tenxhere dhe kur te ktheheni nga puna ushqimi juaj do te jete akoma i ngrohte.

Tenxherja perbehet prej kazani celik inoksi i cili eshte cilesor dhe nuk do t’i ngjise ushqimet tuaja ne asnje moment. Nuk ka problem nese nuk keni pasur kohe t’a nxirrni mishin apo perimet nga ngrirja, tenxherja perseri do t’i gatuaj shpejte dhe shijshem. Sekreti se perse tenxherja multicooker i nxjerre gatimet aq te shijshme eshte pikerisht sepse ajo i gatuan ato me avull. Nje menyre e shendetshme e gatimit per ju edhe familjen tuaj.

ushqime te shijshme receta multi cookerTenxherja qe pergatit ushqimin per ju | Multicooker Montecasa Premium

Nese jeni duke kerkuar per nje menyre te lehte dhe praktike per te pergatitur te gjitha pjatat tuaja te preferuara zgjidhja eshte vetem nje Montecasa Premium.
E vetmja gje ju duhet te beni eshte te shtoni perberesit, zgjidhni programin, shtypni kohen dhe gjithcka do gatuhet vet per ju.

Multicooker më të gatuani cdo gje, supe, mish, peshk dhe Gjelle te ndryshme.
Material qeramike qe nuk ngjit, pastrohet lehte.
Strukture e mbyllur plotesisht, ushqimi qendron pa levizur dhe gatuhet natyrshem.
Tenxhere Elektrike me mbrojtje te sigurte per mbinxehjen.
Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Monte Casa multicoocer | Pressure cooker | Slow cook

Funksion i avancuar qe mund te pergatise ushqimin per me vone. Është një mrekulli e vertete
Thjeshte percaktoni kohen kur deshironi te jete gati.
Ekran LED | zgjidhni ndermjet 18 funksioneve te programuara te multikuker |  1 program qe mund ta percaktoni sipas deshires.

Ju mund te gatuani kek ne multicooker i cili do te dali teper i shijshem per te gjithe familjen tuaj. Gatimet qe gatuhen ne tenxhere multi cooker ruajne te gjitha vlerat e tyre ushqyese dhe jane shume here me te shendetshme se gatimet qe ju mund t’i skuqni apo t’i gatuani ne menyra te tjera te ndryshme.

Montecasa Pro Perdorimi | Pajisje kuzhine ne internet

Tenxhere multi cooker me presion eshte krijuar posacerisht per t’u perdorur nga te gjithe, pa pasur veshtirese apo mundime. qe Duhet të vendosni perimet tuaja te preferuara ne moolticooker te hidhni masat te cilat ju deshironi dhe me pas mjafon te zgjidhni funksionin dhe minutat te cilat deshironi te gatuat gjella, supa, apo lloje te tjera ushqimet e ndryshme qe ju mund te gatuani ne kete multicoker.

Dhurata perfekte per t’i bere te afermeve tuaj, ne vecanti prinderve tuaj pasi do e kene me te lehte per te gatuar ushqimet e tyre pa u munduar dhe u lodhur.

Gjithashtu tenxhere Montecasa Pro eshte perfekte per studentet te cilet largohen nga shtepia e tyre per studime dhe nuk kane kohe per te gatuar ne cdo moment te dites. Femijet tuaj do te ushqehen me ushqime te shendetshme dhe te shijshme ne cdo moment te dites se tyre.

MONTECASA MULTICOOKER | Bli Onlinetenxhere premium pro multi cooker bli online dyqan taxi

 • Versioni me i ri i multicookerit Montecasa Premium.
 • Tas qeramik qe ju lejon te gatuani plot shije në kuzhinë n tuaj
 • 18 funksione gatimi ne nje pajisje te vetme.
 • Qe gatimet tuaja te kene shije zgjidhni kete tenxhere multicooker
 • Gatuani cdo gje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Pse kjo Tenxhere me Presion eshte zgjedhja e duhur? 

1. Zevendeson shume pajisje kuzhine madje dhe vete soben.
2. Ka programe me ate te te cilave mund te gatuani me thjeshte duke shtypur vetem nje buton.
3. Kapacitet 6 litra | Per te pergatitur ushqim per te gjithe familjen.
4. Eshte shume e shpejte
5. Material i zgjedhur qe nuk ngjit
6. Ngroh ushqimin
7. Skuq
8. Gatuan orizin.

Te gjitha keto funksione dhe shume te tjera ne nje tenxhere multicocer e cila do te beje gjellerat me te shijshme per ju dhe familjaret tuaj. Gatimi me presion është nga gatimet me te shijshme dhe me te shendetshme qe ju mund te perdorni. Me montecasa premium perdorimi dhe gatimi teper i thjeshte.

Perbehet nga nje material teper cilesor dhe e plotë i cili eshte i lehte per t’u pastuar. Multi cooker shume cilesor

Tenxhere me Presion | MultiCooker Premium | Kitchen appliances
Specifikat
 • Kapaciteti i tenxhere multi cooker montecasa eshte 6 Litra | Bli Online
 • Fuqia: 1000 Watt
 • Voltazhi: 220 V
 • Frekuenca: 50 hz

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese dhe eshte teper i shendetshem per shendetin tuaj.
Ekrani elektronik ne kete Tenxhere Elektrike Multicooker Montecasa tregon kohen e çdo procesi gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

Nje slow cooker perfekt per familjen tuaj! Pressure cook | Instant pot

Nje game e gjere recetash per tu realizuar, gatimi perfekt per ta gjetur gati ushqimin pas pune.

Multicooker eshte fjale e fundit ne kuzhine!

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online


Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Multicooker

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Zylfo Dane

  E bukur duket ne foto po me mire me kusi dhe sobe si e ben mamka

Main Menu

multicooker montecasa premium pro bli online dyqan taxi

Tenxhere Multicooker Montecasa Pro Premium ne shitje