Multicooker Bremen Pro gjerman – Tenxhere me presion

6,490 L7,490 L (-13%)

Ka stok

  • Gatuaj shpejte dhe pa nderhyrje ne te
  • Programo gjellen gjate kohes qe nuk jeni prezent
  • Gjelle e shijshme me pak lodhje
  • Eliminim i aromave te pa pelqyera
  • Eliminon djegien e gjelles fale programeve
KODI: bremen-pro-gjermani-multicooker Kategori: ,

MULTICOOKER BREMEN PRO

Tenxhere me Presion Bremen Pro – Multicooker Gjerman | Gatuani ne te fasule, supe, peshk, e gjellera te ndryshme.

Multi cooker Bremen sjell magjine ne kuzhinen tuaj.
Jo vetem performance e shkelqyer me programet e gatshme ne te, por dhe cilesi e larte. Ndihuni profesioniste ne cdo pjaate qe do te pergatisni. Merrni me te miren e ushqimeve tuaja.

Menyra me e lehte se si te gatuani fasule ne multicooker apo gjellera te ndryshme pa qene prezent fare. Gjella behet gati nderkohe qe ju jeni ne pune. Programoni kohen per ta gjet gjellen gati dhe te ngrohte. Nje pajisje qe nuk duhet te mungoje nga kuzhina juaj

TENXHERE BREMEN PRO GERMANY

Karakteristika | Bremen Multicooker PRO

  • Kazan qeramike
  • Trup inoksi rezistent ndaj korrozionit
  • Kapacitet deri ne 6 litra.
  • Fuqia shkon deri ne 1000 Watt
  • Klasi energjise A+++

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra juaj tregtare online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Multicooker

Be the first to review “Multicooker Bremen Pro gjerman – Tenxhere me presion”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere me presion bremen pro multicooker fasule ne multicooker

Multicooker Bremen Pro gjerman - Tenxhere me presion

6,490 L7,490 L (-13%)

Shto ne Shporte