Tave Gatimi First Austria | Tave dheu | Bli online

4,990 L

Mund të kihet me paraporositje

5 nivele gradimi te nxehtesise.

Kapak qelqi te temperuar.

Diameter i taves 36 cm dhe thellesi 3.5 cm

Fuqia 1500 W.

KODI: tave-pjekje-firstaustria-5109-2 Kategori: , Etiketime: , , , ,

TAVE GATIMI FIRST AUSTRIA 5109

Tave Gatimi ku mund te gatuani tave kosi, dheu, me patate, peshku etj |  Dyqan Taxi Shop

Tigan i madh elektrik përveç qëllimit kryesor është i përsosur si një pajisje për tiganisje, zierje, gatim dhe ngrohje te ushqimeve te ndryshme.
Ajo ka një kapak te kehte per tu hapur, në mënyrë që të kontrolloni statusin e ushqimit te gatuar pa shume mundim.
Ajo është e pajisur me një termostat qe lejon kontroll të qetë të temperaturës pa tharë lëngun e mishit. I përshtatshëm për gatim: biftek pica, salcice, pancakes me gyros dhe pancakes me vezë .

Eshtë një pajisje kuzhine e lehtë për t’u përdorur, shumë funksionale. Me të, ju lehtë mund të gatuani pjatat tuaja të preferuara në mungesë të një furre elektrike. Një tigan elektrik është ideal për tiganisje, zierje, shkrirje dhe ngrohje të produkteve të ndryshme. Mund te gatuani tave kosi, me patate, dheu, peshku, speca etj.
Për shkak të madhësisë së tij kompakte, pajisje të tilla shtëpiake duhet të jenë gjithmonë me ju në udhëtime. Një tigan elektrik karakterizohet nga fuqi e lartë, që do të thotë se procesi i gatimit nuk ju merr shumë kohë.

Karakteristika

-Modeli ka një shtresë të fortë jo ngjitëse. Kjo do të ndihmojë në arritjen e rezultateve maksimale të gatimit dhe pastrimin më të lehtë. Gatuaj pica dhe enët e tjera pa frikë se do të digjen.
-Pajisja është e pajisur me një kontrollues automatik të temperaturës së gatimit, dhe gjithashtu ka një termostat. Zgjidhni temperaturën e dëshiruar të gatimit individualisht për secilën pjatë.
-Për shkak të fuqisë së lartë të pajisjes, procesi i ngrohjes nuk do të marrë shumë kohë, dhe pasi të shkëputet nga rrjeti, panja do të mbajë temperaturën për një kohë të gjatë.

Tave Pjekje Forst Austria Dyqan Taxi Online

Tave Gatimi First Austria per nje pjekje sa me te shpejte

Specifikimet Teknike

Furnizimi me energji elektrike: 240V-50Hz
Fuqia: 1500W
Kapak metalik rezistent
Termostat i integruar
Kontroll i ndryshueshëm i temperaturës
Llambë kontrolli
Sipërfaqja e veshur me material anti-shkop Teflon
Lehtë për tu pastruar.
Pesha përafërsisht: 3.7kg


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi | First Austria ne Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Gjendja

Lloji

Tave Pjekje

Be the first to review “Tave Gatimi First Austria | Tave dheu | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tave Gatimi ku mund te gatuani tave kosi, dheu, me patate, peshku etj |

Tave Gatimi First Austria | Tave dheu | Bli online