Fshese Korenti Elektra | Fshese me Korent Dore

7,990 L9,490 L (-16%)

Ka stok

  • Ka nje material shume cilesor dhe rezistent.
  • Ideale per te pastruar cdo pluhur ne shtepine tuaj.
  • E lehte dhe shume praktike ne perdorim.
  • Filtra te perparuar.
KODI: fshese-elektra-efk-150db Kategori: , , Etiketime: , ,

FSHESE KORENTI ELEKTRA EFK-150DB

Fshese Korenti Elektra | Ideale me Korent Dore

Fshese me korent Elektra me fuqi 1600 Watt.
Mund ta përdorni si fshesë thithese te mbeturinave te ndryshme dhe materiali I tejdukshem ju lejon te shihni si depozitohen ne qese. Shumë funksionale dhe ju lehteson pune ne pastrimin tuaj. Nuk keni nevoje te perkuleni per te kapur zonat e ngushta apo te veshtira. Fshesa ka nje shkop I cili zgjatet ne lartesine qe ju e deshironi.

Fuqi maksimale thithëse
Fshesat e zakonshme thithëse me depozita për mbledhje e papastërtive shpesh herë ju bllokohen filtrat dhe në mënyrë progresive e humbin fuqinë thithëse në momentin që qesja mbushet plot, dhe e humbin efikasitetin në thithje. Gjithashtu një pjesë të pluhurit të thithur e nxjerrin sërisht në ajër, duke ju shkaktuar tështima dhe alergji.

FSHESE ME KORENT DORE

Fshesa Elektra thith dhe Grimcat e pluhurit me te imta dhe I depoziton ne qesen e saj pa asnje mundesi per te dal jashte. Ju do të keni një ambjent të pastër dhe të shëndetshëm për ju dhe familjen tuaj. Zhurma e saj nuk eshte e forte dhe shqetesuese ju mund ta perdorni dhe kur pjestaret e tjere te familjes gjenden ne shtepi.

Pastroni më thjeshte me një fshesë të vetme çdo lloj sipërfaqe pa lecka, kova dhe furça. Ju mund të pastroni dhe higjenizoni shtëpinë tuaj shpejt dhe thjeshtë. Me sistem filtrimi dhe një shumëllojshmëri funksionesh dhe aksesorësh pastrimi i shtëpisë tuaj do të jetë shumë më i thjeshtë se më parë.

Fshese Korenti Elektra

fshese korenti elektra fshese me korent

Specifikimet Teknike

Fshese me korent Dore Modeli EFK-150DB i markes Elektra
Per pastrim me te lehte, efikas dhe komod
Depozite plastike me kapacitet: 2.5 LT
Fuqia motorrike: 1600 W
Klasi i energjise: A
Tensioni: 220-240 V
Filter Hepa
Teper e lehte ne perdorim.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese Korenti Elektra | Fshese me Korent Dore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese me korent elektra fshese korenti dore

Fshese Korenti Elektra | Fshese me Korent Dore

7,990 L9,490 L (-16%)

Shto ne Shporte