Koke Fshese me Vakum | Pluhuri | Dust Daddy

890 L

Ka stok

Shtojca universale mbledh pluhur si askush tjetër.
Prodhuar me 30 tuba thithje fleksibël, me madhësi mikro.
Tuba fleksibël pluhuri, nuk ka nevojë për të lëvizur gjërat per te marr plyhurat.

KODI: 201803150019 Kategori: , , Etiketime: , ,

KOKE FSHESE ME VAKUM | DUST DADDY

Fshese Dore me Vakum | Alergjia nga Pluhuri | Dust Daddy

Mënyra e re, e thjeshtë për te mbledhur pluhurin si askush tjetër!

Mjeti i ri i pastrimit i dizajnuar për të nxjerrë pluhur nga çdo cep dhe vrime. Kjo bashkësi universale me vakum i përshtatet çdo boshllëku dhe është ndryshe nga çdo shtojcë që keni pasur me pare. Sekreti është dhjetra tuba me thithje individuale. Ato janë fleksibël dhe mund të marrin kudo ku fshihet pluhuri! Cdo tub futet edhe në çarjet më të vogla.

DUST DADDY | KOKE FSHESE ME VAKUM

FSHESE DORE ME VAKUM DUST DADDY ALERGJIA NGA PLUHURI

E shkëlqyeshme për raftet e librave, ambazhuret e dritës, dritaret, kutitë e bizhuterive dhe më shumë.
Madje ju lejon të pastroni pluhurin rreth objekteve të vogla pa u dashur të hiqni ato më parë. Kështu ka më pak punë per ju dhe objekte më të pastra. E shkëlqyeshme për pastrimin e makinës tuaj! Përhapet në plasaritjet e vendeve dhe pastroni tabaka tuaj të monedhave, pa pasur nevojë të hiqni asgjë. Bashkangjitjet e zakonshme janë të kufizuara nga madhësia dhe forma te cilat pastrojne dhe ne hapesirat ku pajisjet e tjera hasin veshtiresi.

Shpëtoni nga Alergjia nga Pluhuri dhe pluhurat që nuk mund të arrini: Fshese Dore me vakum është i shkëlqyeshëm për pastrimin e kazmave, tastierave, sirtarëve, blindsave të dritareve, mobiljeve, makinave dhe shumë më tepër. Eshtë mjeti më i mirë i pastrimit që keni pasur ndonjëherë.

Dizajn unik: i bërë me tuba thithje fleksibël, me madhësi mikro. I përshtatshëm për zorrën e fshesë me korrent me diametër 35 mm.

Shtojca universale mbledh pluhur si askush tjetër.
Prodhuar me 30 tuba thithje fleksibël, me madhësi mikro.
Tuba fleksibël pluhuri, nuk ka nevojë për të lëvizur gjërat per te marr plyhurat.


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Be the first to review “Koke Fshese me Vakum | Pluhuri | Dust Daddy”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Koke Fshese me Vakum | Pluhuri | Dust Daddy