Ravus Handy Heater | Mini Ngrohese Murale

2,400 L

Ka stok

Specifikimet Teknike

Temperatura Minimale: 16 Grade Celcius
Temperatura Maksimale: 32 Grade Celcius
Materiali: PP, ABS
Fuqia: 350-400W
Tensioni: 110V

RAVUS HANDY HEATER

Ravus Handy Heater | Mini Ngrohese Murale me Korent

Po ndjeni ekstremisht te ftohtin ne kete dimer?
Kjo ngrohese murale ekonomike eshte zgjidhja e duhur per ato vende te ftohta te punes, shkolles apo dhe te shtepise. Ne fundjave kur koha eshte fiks per te qendruar ne shtepi ne nje ambjent sa me te ngrohte dhe komod. 

Dimer i ngrohte dhe i rehatshem
Ngrohese Murale Ekonomike e cila nuk ju le vetem ne keto dite te ftohta dimri. Mund ta vendosni ne tualet, ne dhome gjumi, sallon, kuzhine dhe kudo qe ju deshironi. Qellimi i saj vazhdon te jete sa me eficente.

E fuqishme dhe e zgjuar njekohesisht
Ekran Dixhital i cili shfaq nivelin e temperatures me termostat te pershtatshem. Disponon gjithashtu funksionet e kohematesit dhe funksionet e shpejtesise per qarkullimin e nxehtesise. Gjithmone per t’iu ofruar ambjent te ngrohte dhe ne hapesirat me te ftohta.

Ravus Handy Heater | Mini Ngrohese Murale me Korent

ravus handy heater ngrohese me korent elektrike murale mini ekonomike

Karakteristika

-Ngrohëse murale personale ju mban të ngrohtë dhe komod në çdo dhomë të shtëpisë tuaj.
-Thjesht futeni atë në prizë, pa kabëll të kërkuar.
-Dizajni i kursimit të hapësirës përputhet me prizen e murit.
-Ngrohese e fuqishme dhe inteligjente.
-Ekrani dixhital i temperaturës me funksionet e kohëmatësit dhe cilësimet e shpejtësisë.
-Kompakt dhe i shkëlqyeshëm për udhëtime.

Specifikimet Teknike

Temperatura Minimale: 16 Grade Celcius
Temperatura Maksimale: 32 Grade Celcius
Materiali: PP, ABS
Fuqia: 350-400W
Tensioni: 110V


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Ravus Handy Heater | Mini Ngrohese Murale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ravus handy heater ngrohese murale elektrike ekonomike mini

Ravus Handy Heater | Mini Ngrohese Murale