Piaster flokesh dhe mashe 2 ne 1 | Pjaster Profesionale

1,690 L

Ka stok

 • Arrin deri ne temperaturen 220 grade.
 • Nuk do ja u djeg flokun.
 • Rrotullohet 360 grade.
 • Do i jap shkelqim flokut tuaj.
KODI: 6957952229772 Kategori: , Etiketime: ,

PIASTER FLOKESH DHE MASHE 2 NE 1

Piaster flokesh 2 ne 1 e cila sherben dhe si mashe per kacurrela.

I drejton floket lehtesisht dhe ju jep nje look modern dhe terheqes.

 • Jeni te lodhur dhe te merzitur nga furçat e medha te rrumbullakta?
 • Te lodhura nga pjastrat te cilat ju djegin floket?
 • Harxhoni shume kohe dhe para ne sallone bukurie vetem per te drejtuar floket?

PJASTER FLOKESH PROFESIONALE QERAMIKEpiaster profesionale qeramike bli online ne dyqan taxi

Me kete pjaster flokesh prej qeramike profesionale per drejtimin e flokeve tani koha e humbur, mundimi dhe shpenzimi mbeten ne te kaluaren.

Piaster e cila drejton llojet e ndryshme te flokeve duke i dhene shkelqim dhe nje pamje terheqese. E thjeshte dhe shume e lehte per tu perdorur. Per floke te bukur dhe gjithe shkelqim. Jepini flokut tuaj nje pamje ndryshe!

Krijuar për të drejtuar flokët, i përshtatshëm për çdo gjatësi dhe lloj flokësh.

Përdorimi i një pajisjeje të tillë do t’ju shpëtojë nga detyrimi për të vizituar një stilist profesionist.

Sipërfaqja e punës e veshur me qeramikë ju lejon të kujdeseni butësisht për flokët tuaj.

Pjaster per floket me te shendetshem

Nese keni floket tuaj te demtuar pa shkelqim atehere kjo pjaster per floket  eshte produkti i duhur per ju.

Per floke te bukura me onde. Ne menyre qe te keni floke te bukur dhe te shendetshem ju duhet te kujdeseni rregullisht per to. Nëse nuk e beni floket tuaj do te demtohen akoma edhe me teper.

Dizajni i saj kompakt dhe i vogel bene qe t’a merrni ku do me vete! Neper udhetime pune, pushime apo udhetime te tjera te ndryshme.

Mjafton te perdorni perhere produkte cilesore mbi floket tuaj dhe ato do te jene gjithmone te shendetshme.

Si te kujdeseni per floket tuaj?piaster flokesh ne shitje online dyqan taxi

Pastërtia dhe kujdesi me vitamina te ndryshme është e rëndësishme.

Arsyeja më e rëndësishme për rënien e flokëve është zbokthi dhe kruajtja e kokës.

Prandaj, ruani pastërtinë e mirë për flokë të bukur dhe të shëndetshëm.

Shmangni ujin e nxehtë

Uji i nxehtë do t’i bëjë flokët tuaj të thatë dhe të brishtë ndërsa heq vajrat mbrojtës nga flokët tuaj.

Merrni pak lëng kastraveci dhe vendoseni në flokët tuaj. Mbajeni këtë solucion për gjysmë ore dhe lajeni tërësisht.

Kjo është një nga këshillat e thjeshta të bukurisë për flokët që do të bënin mrekulli.

 Pjaster flokesh qeramike per flokë me shkëlqim

Përgatitni një përzierje të 1 filxhan te zbutesit tuaj të përditshëm dhe 2-3 lugë mjaltë. Vendoseni këtë përzierje në mënyrë të barabartë në flokët tuaj të lagur.

Lëreni për 30 minuta dhe lajeni tërësisht. Kjo përzierje do të mbyllë kutikulin e flokëve tuaj dhe do t’i japë flokëve tuaj atë shkëlqim të mahnitshëm.

Një nga këshillat e bukurisë për flokët është terapia me sodë buke. Bëni një përzierje prej 3 tbsp. të sodës së bukës dhe pak ujë.

Shpëlajini flokët me këtë tretësirë ​​pas larjes me shampo. Lëreni të vihet të paktën 5 minuta para shpëlarjes përfundimtare. Kjo terapi do të ndihmojë për të hequr shampon e tepërt dhe produktin e stilimit nga flokët tuaj.

Vendosni një në një përzierje me ujë të ngrohtë dhe uthull molle në flokët tuaj. Shpëlajeni tërësisht pas 5 minutash për të hequr qafe erën e mushtit të mollës.

PIASTER CILESORE FLOKESH

Lani flokët çdo 2-3 ditë, për rregullimin e duhur të vajrave natyralë të flokëve. Larja e flokëve më rrallë gjithashtu do të ndihmojë në rifitimin e shkëlqimit natyral të flokëve tuaj.

Për një maske flokesh të mbushur me proteina, përzieni vezët dhe kosin dhe fërkojeni atë në lëkurën e kokës. Lëreni të veprojë për pesë ose 10 minuta dhe më pas lajeni plotësisht.

Përdorni vaj bajame për të trajtuar flokët e thatë dhe të dëmtuar. Eshtë një procedurë shumë e thjeshtë, hidhni pak vaj bajame në një enë dhe ngroheni atë për 40 sekonda.

Pastaj shpërndani në mënyrë të barabartë në flokët tuaj. Lëreni për 30 minuta dhe më pas shpëlajeni normalisht me shampo dhe kondicioner duke përdorur ujë të ftohtë.

Kujdesuni per flokun tuaj | PIASTER FLOKESHmashe flokesh ne shitje online ne dyqan taxi

Pishinat mund të dëmtojnë shumë flokët tuaj pasi ato përmbajnë kimikate të ashpra. Parandaloni flokët tuaj nga dëmtimi i pishinës thjesht duke aplikuar pak kondicioner në flokët tuaj para se të notoni.

Bëni një përzierje të ½ filxhan mjaltë, 1-2 tbsp vaj ulliri dhe 1-2 tbsp të verdhë veze. Vendoseni këtë përzierje në flokët tuaj për 20 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Ky trajtim do të ndihmojë për të rimbushur lidhjet e proteinave keratin.

Shmangni përdorimin e një krehër me fije plastike për të parandaluar thyerjen e flokëve nga elektriciteti statik.

Mënyra më e mirë për të larë flokët është që së pari të pastroni majat për të hequr ngatërresat dhe më pas të merrni stocks të gjata nga rrënjët e flokëve deri në majat.

Kjo teknikë do të ndihmojë në përhapjen e duhur të vajit natyror të flokëve dhe kështu të parandalojë thyerjen.

Flokët e lagur janë tre herë më të dobët dhe kështu ka më shumë gjasa të prishen. Ajo qe ju duhet te beni eshte te thani flokët duke përdorur një krehër të gjerë dhe nje tharese cilesore.

Gjithashtu per te pasur floke te shendetshem dhe plot shkelqim ju duhet te perdorni perhere pjatster.

Piaster flokesh me oferte dyqan.taxi

 • Rezulatet sikur sapo keni dale nga salloni i bukurise
 • Ideale per te gjitha llojet e flokeve dhe gjatesise
 • Temperature deri ne 220°C
 • Ngrohet deri ne nje temperature perfekte per drejtimin e flokeve.
 • Siguron ngrohje shume te shpejte.
 • Nuk demton floket.
 • Ideale per udhetime
 • Piaster e cila funksionon ne te gjitha llojet e flokeve & gjatesive

Kjo pjaster perdoret per te gjitha llojet e flokeve dhe gjatesive, kthen floket kacurrela ne te drejta vetem me nje kalim.

E pershtatshme dhe per floke me onde.

PJASTER PER FLOKET 2 NE 1pjaster per floke profesionale bli online ne dyqan taxi

Me kete pjaster per floket mund te merrni rezultatet njesoj si ne nje sallon bukurie vetem ne pak minuta.

Shpejte dhe thjeshte ne komoditetin e shtepise tuaj.

Piaster flokesh e cila i jep flokeve tuaj nje pamje te shndritshme gjate gjithe dites.

Kompakte dhe e Thjeshte ne perdorim | Pjaster profesionale

Nje here ta provosh dhe me pas do te jete e pamundur te rrini pa e perdorur. Eshte shume kompakte dhe shume e thjeshte ne perdorim. Perfshin drite sinjalizuese per te treguar temperaturen.

Piaster qe ngrohet deri në 220°C dhe mund ta rrotullosh ne 360 grade.

Te gjitha keto në një produkt te vetem! Pjaster flokesh ekonomike per floke me te bukur.

Karakteristika
 • Ngrohje e shpejte, temperatura te ndryshme
 • Veshje qeramike
 • Fiket automatikisht kur nuk perdoret
 • Tensioni i punes 110-220 volt
 • kabllo rrotulluese 360 ​​°

Blerje Online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Piaster flokesh dhe mashe 2 ne 1 | Pjaster Profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piaster per floket ne shitje online dyqan taxi

Piaster flokesh dhe mashe 2 ne 1 | Pjaster Profesionale