Serum kunder renies se flokeve | Sativ Action

1,890 L

Ka stok

KODI: i21721610 Kategori: ,

SERUM KUNDER RENIES SE FLOKEVE

Nje serum kunder renies se flokeve me perzierje perberesish aktive, me efikasitet te mahnitshem per te luftuar renien e flokeve.

I pasur me kafeine, ekstrakte kanabis sativa dhe prebiotike te dobishem per perforcimin e struktures se flokut dhe krijimin e nje ambienti te favorshem per shendetin e flokeve.

Ndersa ekstrakti i kerpit se bashku me taurinen dhe argininen qe forcon dhe permireson strukturen dhe nxit rritjen e flokeve.

Efektet rriten dhe me teper nga nje fitokompleks bimesh qe lufton renien e flokeve dhe ofron rezultate te dukshme pas tre muajsh.

Formati: 30 ml me pikatore


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Serum kunder renies se flokeve | Sativ Action”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

serum kunder renies se flokeve blerje online ne dyqan taxi

Serum kunder renies se flokeve | Sativ Action