Cader Kampingu per 3 4 Persona | Bli online tenda kamping

2,700 L2,890 L

  • Tenda Kampingu per ne mal ose ne det .
  • Eksploroni territore te pa shkelura me pare .
  • Shtrese e qendrueshme
  • Mbrojtje nga insektet
  • Porte me zinxhir
3 Persona4 Persona
Pastro
KODI: tende-kampingu-cader Kategori: , Etiketime: , ,

CADER KAMPINGU PER 3-4 PERSONA

Cader Kampingu per 3/4 Persona ne shitje | Cadra Tende per Kamping | Tenda ne shitje | Bli online ne menyre te sigurte vetem ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim te porosise.

Tenda per kamping ne natyre ku te gjitha shtresat kryesore te saj jane te izoluara mjafte mire. Per te parandaluar pranine e insekteve te ndryshme brenda saj. Material me qendrueshmeri te larte .
Pelhure me permbajtje poliester dhe me trashesi 450 mm , ne menyre qe te mbrojne tenden nga shiu.
Te apasionuarit pas natyres tani kane zgjidhjen e duhur . Cadra eshte mjeti me i domodoshem nese ju pelqen kampingu.

cader kampingu kamping ne natyreCADRA KAMPINGU NE SHITJE

Nese deshironi te keni nje eksperience te mire ne kamping zakonisht çadra duhet te jete e lehtë dhe e lëvizshme. Pasi eshte gjithmonë më e mira për udhëtime kampe. Kjo cader do te mund të plotësojë kërkesën tuaj. Hapësira e madhe dhe kembet e qëndrueshme e çadrës së jashtme sigurojne një ambient të rehatshëm për ju. Cader kampingu eshte e lehte.

Për më tepër, kjo tendë është gjithashtu ideale për t’u përdorur edhe gjatë kushteve ekstreme të motit dhe lehtësisht mund të paloset dhe futet direkt brenda automjetit tuaj ose kudo qe ta vendosni pasi është e palosshme.

Në përgjithësi, kjo tendë ka të gjitha tiparet që ju nevojiten ndërsa ju kaloni kohe jashte me miqte apo familjen tuaj.

CADRA KAMPINGU PER 4 PERSONA

Personat qe bejne kamping shpesh, zakonisht mendojnë se çadrat e lehta dhe te lëvizshme te kampeve është gjithmonë më e mira për udhëtimet tuaja ne natyre. Kjo çadër mund të plotësojë kërkesën tuaj si edhe deshiren tuaj.

ÇADER KAMPINGU CILESORE DHE REZISTENTE

Hapësira e madhe dhe korniza e qëndrueshme e çader kampingu siguron një mjedis të rehatshëm për ju, familjen apo edhe miqte tuaj. Për më tepër, kjo çadër është gjithashtu ideale për t’u përdorur edhe gjatë kushteve ekstreme të motit.

Dhe lehtësisht mund të paloset dhe të futet direkt brenda automjetit tuaj ose kudo që dëshironi ta vendosni pasi është e palosshme dhe shume praktike.

Në përgjithësi, kjo çadër ka të gjitha tiparet që ju nevojiten ndërsa kaloni kohën jashtë ne natyre dhe jeni te apasionuar pas natyres.

SPECIFIKAT:

1. Me Dizajn Individual, Tendat e Jashtme janë të Lehta për tu Mbledhur dhe Përdorur

2. Hapësira e Madhe dhe Korniza e Qëndrueshme e Çadrave të Jashtme Sigurojnë Mjedise të Rehatshme për Ju

3. Korniza prej tekstil me fije qelqi e Tendave të Jashtme është e qëndrueshme dhe praktike

4 Duke qenë prej materiali me cilësi të lartë, çadrat e jashtme janë mjaft të qëndrueshme për përdorim të gjatë

5. Mbajeni ngarkesën tuaj të organizuar gjatë ngritjeve të gjata dhe ekskursioneve të zgjatura me çadrat e kampingut

VENDI I DUHUR PËR TE VENDOSUR CADER E KAMPINGU :tenda dhe cadra kampingu

Vendosja e një çadre mund të jetë një detyrë jashtëzakonisht sfiduese dhe rraskapitëse për kampistët papërvojë. Mund të jetë edhe më shumë e lodhme që duhet të përsërisni detyrën. Pas një përpjekje të dështuar. Tenda kampingu komode.

Vendosja e një çadre ka të bëjë me vendndodhjen, aty ku vendosni çadrën tuaj do të ketë një ndikim të rëndësishëm në komoditetin dhe sigurinë e kampit tuaj. Bëni udhëtimin tuaj në kampe një udhëtim të qetë dhe shmangni çdo problem të vendosjes, duke ndjekur këto këshilla për të gjetur vendin ideal të kampingut.

Zgjidhni nje vend te sheshte | Tenda kampingu per familjen

Gjëja më e rëndësishme për të kërkuar  një vend kamping ne natyre optimal është toka e rrafshët, sepse kjo mund të nënkuptojë ndryshimin midis një pushimi të natës së mirë dhe zgjimit te qete ne mengjesin e ardhshem. Ka më shumë të ngjarë të arrini një gjumë të rehatshëm natën në zonat e shpërndara me hala pishe, rërë, bar sesa në nje vend se të mbushur me shkëmbinj dhe jo te rehatshem.

KRIJONI KOMODITET ME CADER KAMPINGU

Vend kampimet e krijuara zakonisht do të mbajnë nivele dhe vende të sigurta për të ngritur çadrën tuaj, shpesh herë me përrenj ose livadhe si një sfond piktoresk. Kur të gjeni një zonë të madhe dhe të rehatshme, mjaft të madhe për çadrën tuaj, përdorni një grabujë të vogël ose një mjet të ngjashëm për të pastruar shkopinjtë, gurët ose degët e pemëve që mund t’ju bezdisin.

Nëse nuk keni një grabujë, mund të përdorni këmbën tuaj për të pastruar vendin tuaj nga mbeturinat. Para vendosjes së çadrës tuaj, vlerësoni gjendjen e tokës duke vendosur çantën ose dyshekun tuaj të gjumit mbi zonë dhe duke provuar komoditetin. Dhe keshtu ky është vendi i duhur për ju që të jeni komod per kamping ne natyre.

Karakteristikat | Tende ideale kampingu

 

1. Me dizajn individual, çadrat në natyrë vendosen dhe hiqen lehtë, tende kampingu per ju.

2. Hapësira e madhe dhe korniza e qëndrueshme e çadrave të jashtme sigurojnë një ambient të rehatshëm për ju.

3. Jane te forta dhe praktike si edhe me rezistence te larte.

4 Duke qenë prej materiali cilesor, çadrat në natyrë janë mjaft të qëndrueshme për përdorim në kohë të gjatë.

Cader per Kamping ne natyre, mal ose detcader kampingu per 4 dhe 8 persona ne shitje ne shqiperi mega tek outleti online

Eksploroni territore te pa shkelura me pare duke perdorur tenda kampingu cilesore.

Nje tende Kampingu e cila montohet mjafte lehte dhe eshte shume praktike .  

Mund te qendroni gjate dites apo dhe nates te sigurte brenda saj. Cadra kampingu super cilesore per mal apo ne det ne shitje online ne Dyqan Taxi | Cmimi me i mire.

TENDA PLAZHI

Deshironi te kaloni bukur me miqte dhe familjen tuaj?

Cdo gje do te behet me e lehte per te shkuar ne kamping nese te gjitha mjetet qe ju duhen jane cilesore. Puna juaj do te behet me e thjeshte. Tenda per femije dhe per gjithe familjen.

CADER KAMPINGU PER 4 PERSONA

Cadra eshte e perbere nga material shume cilesor dhe gjithashtu rezistent.

Ky produkt eshte mjaft i perdorur nga te apasionuarit pas natyres dhe kamping.

Kaloni aventurat me te bukura dhe me rehatshme me kete tende kaq te rehatshme dhe cilesore njekohesisht. Shkoni ne vendet tuaja te preferuara per te kaluar nje kohe te bukur. Tende kampingu ideale per te gjithe familjen tuaj.

Çadra e duhur për kamping mund të bëjë nje ndryshim drastik në pushimet tuaja. Nuk deshironi te keni lageshtire ne tenden tuaj? Deshironi te beni gjumin tuaj te qete dhe sa me te rehatshem? Atehere cadra e kampingut per 4 persona eshte idealja per ju. Qadra ne shitje me cilesi maksimale. Për të pasur nje eksperience te mire dhe komode.

TENDA KEMPING

Cadra e kampingut gjithashtu ka nje pelhure e cila eshte rezistente ndaj shiut dhe ne kete menyre nuk ka pse te shqetesoheni nese nata do te jete me shi apo jo. Gjithashtu nese eshte hera e pare qe ju shkoni per kamping. Duhet te dini se ju duhet edhe nje cante shpine cilesore ne te cilen mund te mbani gjerat tuaja te domosdoshme.

Ne cadren tuaj te kampingut nuk do te arrijne te futen as insektet e bezdisshme. Ju do te keni nje rehati maksimale ne cdo moment. Cadra eshte lehtesisht e instalueshme si edhe pjesa e mbledhjes. Tenda camping shume cilesore.

 

Tenda kampingu ne shitje online | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Cader per Kamping

Kapaciteti

3 Persona, 4 Persona

Be the first to review “Cader Kampingu per 3 4 Persona | Bli online tenda kamping”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cader per kamping dyqan taxi online tende kampingu kamping blerje online

Cader Kampingu per 3 4 Persona | Bli online tenda kamping

2,700 L2,890 L

Shto ne Shporte