Cader kampingu per 3 dhe 4 persona | Cadra automatike

5,490 L

Ka stok

 •  Me madhesi 200*150 per 3 persona
 • Me madhesi 200*200 per 4 persona
 • Me nje cilesi teper e larte
 • Shume e lehte per tu montuar dhe c’montuar
 • Izolimi mjaft i mire me mundesi ajerosje
3 Persona4 Persona
BluJeshile
Pastro
KODI: cader-automatike Kategori: ,

CADER KAMPINGU AUTOMATIKE PER 3 4 PERSONA

Cader automatike kampingu e domosdoshme per te gjithe personat qe e dashurojne natyren edhe qe jane mjaft aventuriere dhe ne kerkim te adrenalines me cadra cilesore, ideale per 4 persona ne shitje vetem ne Dyqan Taxi. Cadra e kampingut automatike qe hapet per 3 sekonda dhe qendron gjate gjithe kohes e hapur. Kjo cader mund te montohet shume lehte pasi procesi eshte shume i thjeshte.

Cader kampingu per 3 persona ne shitje online dyqan taxiCADER AUTOMATIKE PER KAMPING

Sapo filloni te hapni cadren mund ta terhiqni ate larte dhe cadra hapet automatikisht vet. Cadra eshte shume e mire per kamping me nje material elastik edhe me nje tekstil me fije fiberglass. Ne brendesi te cadres ku e hapim dhe e mbyllim ate me nje zinxhir ne kete menyre ju mbroheni nga nje pjese me rrjete e cila mundeson ajrimin edhe pengon futje e insekteve te ndryshme ne cader.

Nje cader ideale per ju dhe familjen tuaj per te kaluar ditet me te bukura ne natyre duke mos hasur asnje problem. Cadra e kampingut eshte shume praktike dhe shume e lehte per t’u transportuar kudo qe ju deshironi.

Cader kampingu per 4 persona

Cadra e kampingu është një gjë e domosdoshme kur ju vendosni te beni kampe në natyrë! Pas një aktiviteti 1-ditor në natyrë, ju absolutisht dhe normalisht qe do tedëshironi të pushoni në çadrën tuaj komode, praktike dhe te rehatshme. Pra, një çadër kampo me cilësi të mirë është shumë thelbësore kur ju niseni per te kaluar nje kohe te konsiderueshme ne natyre.

Ky produkt eshte mjaft i perdorur nga te apasionuarit pas natyres ne kampingje apo prane detit blu .
Tenda është e mbledhur, montohet mjaft lehtë dhe eshte e  prodhuar nga nje material mjaft rezistent .

Tenda jonë e Camping në natyrë për 3 dhe 4 Persona do t’ju mbajë të thatë në netet me shi apo edhe netet e ftohta dhe ju ofron një dhomë të rehatshme per ju, familjen , miqte apo edhe familjen tuaj. Falë dizajnit te lehte dhe shume praktik dhe ju mund t’a transferoni ate lehtesisht kudo qe deshironi pa ju munduar. Cadra kampingu të reja ne shitje online.

Karakteristikat | Cadra Kampingu

Markë e re e çadrës së kampingut për 4 persona

– E përsosur për piknik, peshkim, mbijetesë në terren etj.
– Hapësirë më e madhe dhe strukturë e qëndrueshme
– Ventilimi i shkëlqyeshëm, i frymëmarrjes me dritaren e sipërme mund të hapet dhe mund të shijojë ajrin e freskët jashtë
– Pëlhurë e papërshkueshme nga uji dhe mbrojtja UV, kujdesi për lëkurën dhe mbrojtja e mirë e saj
– Lehtë, i lëvizshëm dhe i përshtatshëm
– Materiali PMMA i rezistencës për kornizën mbështetëse
– Mund të paketohet në çantën e magazinimit
– Hapje e shpejtë për të kursyer kohë dhe përpjekje

cader kampingu per 4 persona cadra ne shitje cilesoreCADER KAMPINGU PER 4 PERSONA NE SHITJE

Kampingu është ndër aktivitetet më argëtuese për shumë individë. Nëse është një nga hobet tuaja të preferuara, sigurohuni që të kërkoni pajisje cilësore kampe për ta bërë këtë aktivitet të suksesshëm. Të kesh një tendë cilësore është një nga nevojat, veçanërisht nëse dëshiron të shijosh përvojën tënde të pare te kampit.

Sidoqoftë, ka lloje te ndryshme te cantave te kampingut ne treg por perhere ju duhet te tregoheni te kujdesshem ne canten qe zgjidhni pasi cadra eshte nje nga mjetet me kryesore te kampingut, Keshtu qe ajo duhet te jete cilesore si edhe shume praktike. Cadra kampingu ideale per ju dhe familjen tuaj.

Zgjidhni llojin e duhur të një çadre kampingu

Cadra kampingu ne shitje janë në dispozicion në madhësi, forma dhe lloje të ndryshme. Kur planifikoni të blini këto çadra, duhet të merrni parasysh të gjithë këta elementë. Por së pari, ju duhet të zgjidhni llojin e duhur. Në shumicën e rasteve, shumica e njerëzve mendojnë të shkojnë në një çadër tre-sezonale.

Meqenëse i përshtatet nevojave më të zakonshme të kampeve, është një zgjedhje ideale për kampistët. Gjithashtu, është relativisht e lehtë dhe ofron ajrosje më të mirë në nxehtësinë e verës. Prandaj, sigurohuni që të kuptoni llojet e disponueshme dhe të zgjidhni atë të duhur në varësi të nevojave tuaja për kampe.

Zgjidhni Çadrën e Madhësisë së Saktë

Para se të blini çadra kampingu, ne ju keshillojme të kuptoni se ato janë grupuar sipas madhësive të tyre të ndryshme. Përmasat janë një tregues se sa njerëz mund të vendosin një çadër të qetë.

Nëse planifikoni të përdorni dyshekët me fryrje, mbani në mend se do t’ju duhet një çadër e madhe. Cadra ne shitje per kamping cilesor. tenda kampingu per 4 persona me dritare dhe porte kunder mushkonjave.

Nga ana tjetër, lartësia e kulmit të çadrës është një tjetër konsideratë që shumica e njerëzve shikojnë kur zgjedhin çadrën e duhur. Prandaj, sigurohuni që të zgjidhni madhësinë e duhur që do t’ju përshtatet dhe nevojave tuaja.

Cader Kampingu per 3 dhe 4 persona cadra ne shitjeDuhet parasysh peshën e çadrës | CADRA KAMPINGU NE SHITJE

Cader e kampingu ne shitje duhet te jene perhere cilesore dhe sa me rezistente te jete e mundur. Gjithashtu eshte thelbësore të kuptohet që shumica e njerëzve konsiderojnë tenda të bollshme për kampe dhe dritë. Si blerës, duhet të kuptoni se hapësira dhe pesha luftojnë kundër njëri-tjetrit.

Për shembull, nëse jeni duke kërkuar një cader kampingu me dy persona për kampe, sigurohuni që të zgjidhni një me një maksimum prej katër paundësh. Vini re se kajakët mbajnë shumicën e këtyre çadrave të kampeve priren të jenë më të rënda. Prandaj, zgjedhja e një tende të lehtë do të jetë një zgjedhje ideale.

Zgjedhja ideale per ju te cilet keni deshire per nje tende kampingu në natyrë. Çmimet më të mira ne treg.

Të gjitha keto ne nje produkt te vetem ! Cader Cilesore kampingu ne shitje !

Merrni parasysh dyert e çadrës

CADER KAMPINGU NE SHITJE

Kur jeni duke blerë një çadër kampingu, sigurohuni që të mendoni për numrin e dyerve që ju nevojiten. Në një situatë kur jeni duke bërë kampe me familjen tuaj, sigurohuni që të blini një tendë me dere e cila ka hapsire.

Në një rast të tillë, tendat në stilin e kabinës priren të bëjnë më mirë. Për më tepër, merrni parasysh sa të zhurmshme ose të lehta janë dyert për t’u hapur dhe mbyllur. Cader kampingu me 4 dritare per 3 dhe 4 persona automatike.

Për të pasur nje eksperience te mire ne natyre ky produkt eshte mjaft i perdorur nga te apasionuarit pas natyres dhe kampingut, ideal, praktik dhe shumë rezistent vjen për ju.

PAJISJE KAMPINGU CILESORE | TENDA PER KAMPING NE SHITJE

Cadra kampingu të ndryshme në Dyqan Taxi !

Cadrat janë ndërtuar në mënyrë solide për t’i bërë ballë motit te keq dhe te ashper. Nje cader ideale për të mbajtur elementët jashtë cadres dhe ju te jeni te qete. Ju mund të mendoni se thjesht mund të blini një çadër të lirë.

Ne deshirojme t’ju sjellim cadra me kualitet te larte te cilat nuk do ju hapin probleme asnjehere gjate kampingut tuaj. te gjitha cadrat jane te nje cilesie shume te larte. Kombinim i mire me karrige per kamping ,  Krevat per kamping, Apo cader plazhi nese do vendoseni e ane te detit.

Paisje kampingu ne shitje per nje pushim ne mal apo ne anen e detit. Tenda ne shitje per pushime te qeta.

SPECIFIKAT

Cader kampingu me 3 persona me madhesi 200*150

 1. Cader per kamping per 4 persona me madhesi 200*200
 2. Material teper cilesor
 3. Kafaz i forte
 4. Shtrojse kembesh
 5. E pajisur me 4 dritaredimensionet e cadres se kampingut dyqan taxi
  KUJDES:
  DIMENSIONET E CADRAVE TE KAMPINGUT MATEN NGA CEPI NE CEP
  Specifikimet e gjatesise te printuara ne kuti nuk i referohen gjatesise
  se personit qe mund te shtrihet ne kete cader!!

  Gjatesia e brendshme eshte 189cm max


  Kjo Çader kampingu nuk rekomandohet per persona me te gjate
  Gjatesia optimale per person 185 cm

Tenda Kampingu ne shitje | Porosit Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Kapaciteti

3 Persona, 4 Persona

Lloji

Cader per Kamping

Ngjyra

,

Be the first to review “Cader kampingu per 3 dhe 4 persona | Cadra automatike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Cader Kampingu per 3 dhe 4 persona cadra ne shitje

Cader kampingu per 3 dhe 4 persona | Cadra automatike