Krevat kampingu portativ ne shitje online

6,790 L

Ka stok

  • Krevat kampingu i cili paloset
  • Mbyllje e lehte dhe nuk ze hapesire te madhe
  • Perfekt per fjetje ne natyre dhe kamping
  • Strukture dhe pelhure rezistente ,e sigurt ne perdorim
KODI: Q-2121444 Kategori: , ,

KREVAT KAMPINGU PORTATIV

Krevat portativ kampingu i cili hapet dhe paloset lehtesisht.

Me shtrese te dyfishte pelhure dhe kembe anesore qe shtojne akoma me shume rezistencen gjate perdorimit.

Krevat portativ kampingu ne shitje

Krevat portativ por me nje strukture shume cilesore dhe rezistente, i pershtatshem per cdo lloj peshe.

Dysheku i kampingut eshte i pershtatshem si per femije dhe te rritur pasi ka kapacitet te madh mbajtes.

Dizajn kompakt i cili vendoset dhe paloset lehte, madje mund ta mbani ne bagazhin e makines tuaj per ta pasur kurdo qe ju nevojitet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Dyshek

Ngjyra

Be the first to review “Krevat kampingu portativ ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krevat i palosshem per kamping bli online dyqan taxi

Krevat kampingu portativ ne shitje online