Pompe per Bicikleta | Fast Air Compressor

890 L

Ka stok

Pompe Ajri Multifunksionale per dyshek, BICIKLETA | Mini pompe online ne Dyqan Taxi

Specifikat

Kompresor per bicikleta 12V
Peshe: 372g
Dimensionet: 14*7*12cm
Materiali: Plastik

FAST AIR COMPRESSOR BICIKLETA MOTOR

Pompe per bicikleta |  Mini pompe ajri per dyshek online ne Dyqan Taxi

Pompa Ajri e lehte per t’u perdorur. Qellimi i saj eshte se ju mund ta perdorni ne cdo kohe. Fale projektimit te saj ne dimensione minimale eshte nje produkt i lehte per t’u perdorur ose per t’u ruajtur.
Mbushje e shpejte e ajrit. Ne nje gome normale e mbush plotesisht per 3-4 minuta.
Kordoni i gjate 10 metra i mundeson lirshmeri levizje ne te gjitha hapesiren tuaj.
Mbush gomat e bicikletave, topat e futbollit dhe dysheket.

Pompe Ajri per bicikleta qe nuk merr shume hapsire dhe nuk ben rremuje gjate perdorimit te saj.

Nje produkt mjaft cilesor dhe i nevojshem per ju. Kjo Pompe Ajri e vogel portative ka nje motorr elektrik te fuqishem qe kompreson ajrin ne nje rezervuar te cilindrave te bashkaengjitur. Eshte ideal per gomat e  bicikletave, dyshek per plazh apo dyshek ajri ne shtepine tuaj.

I lehte per tu perdorur, thjeshte vendose ne cigaren e makines ku ajo do te marr energji prej saj. Rreshqitni pershtatesin universal mbi gomat e bicikletes dhe jeni gati te fryni gomat. Kabllo i saj ne nje gjatesi te konsiderueshme ju lehteson pune. Ju mund ta levizni me nje rreze 10 metra per te mbushur me ajer pajisjet e tjera qe ju deshironi si topa, bicikleta, dyshek me ajer per plazh etj.

pompe per bicikleta ajri

KOMPRESOR AJRI I SHPEJTE

Pompe Ajri Multifunksionale per dyshek, BICIKLETA | Mini pompe online ne Dyqan Taxi

Specifikat

Kompresor per bicikleta 12V
Peshe: 372g
Dimensionet: 14*7*12cm
Materiali: Plastik


Blerje Online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kompresor Makine

Be the first to review “Pompe per Bicikleta | Fast Air Compressor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe ajri per bicikleta dyshek mini

Pompe per Bicikleta | Fast Air Compressor