Carioca Birello Marker | Bojra per femije | 12 Cope

420 L

Ka stok

Specifikat | Markers Carioca Birello | Bojra Double | 

Lapsa te lengshem
Pako me 12 markers | Ngjyra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim  |
Rezistojne per nje kohe te gjate | Testuar Dermatologjikisht
Pa permbajtje Gluteni |

CARIOCA BIRELLO MARKER

Carioca Birello Marker | Bojra per femije | Lapsa te lengshem | 12 Cope | Dyqan Taxi |

Marker Carioca | Ideal per femije & Lapsa te lengshem 

Lapsa te lengshem pa arome.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje Cilesie te larte dhe qe i rezistojne kohes.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur, pershtatet me se miri me doren e femijeve tuaj pa shkaktuar aspak lodhje gjate perdorimit. Marker i testuar dermatologjikisht pa asnje efekt anesore.


Bojra Carioca Birello
 per nje ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Jane teper rezistent dhe nje tjeter karakteristike eshte se ngjyrat e tij nuk humbasin me kalimin e kohes.
Lengu nuk ka permbajtje toksike dhe as arome te pakendshme.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Marker Carioca Birello 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ane te se cilave ju mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije etj.
Lapsa Carioca  dhe Bojra per femije teper Shkelqyese te nje Cilesie te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.

Specifikat | Markers Carioca Birello | Bojra Double 

Lapsa te lengshem
Vizatoni nga te dyja anet | DoubleTip
Pako me 12 markers me ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe Plot shkelqim.
Rezistojne per nje kohe te gjate dhe jane proukte te testuar Dermatologjikisht.
Pa permbajtje Gluteni.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Carioca Birello Marker | Bojra per femije | 12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

carioca birello marker 6166 dyqan taxi lapsa te lengshem bojra per femije dyqan taxi

Carioca Birello Marker | Bojra per femije | 12 Cope