Mp3 Player per Makine | Baseus Bluetooth | Car Music

2,000 L

Ka stok

 • MP3 Player dhe Karikues
 • Transmetues me vale FM
 • Dalje e fuqishme 3.4 A
 • Mbrojtje nga mbinxehja e pajisjes
 • Bluetooth V.4.2
KODI: 6953156276413 Kategori: , , Etiketime: , , , ,

CAR MP3 PLAYER BASEUS

Mp3 Player per Makine – Baseus | Shkarko muzike mp3, Music | Song Dyqan Taxi

Ju ofron nje eksperience te re gjate udhetimit | Baseus Mp3 Player

Perdoreni celularin ne largesi pa duar me mp3 per makine kur jeni udhetuar duke ofruar nje eksperience te lehte. Gjithashtu qendroni dhe te sigurte gjate udhetimit me kete karikues baseus per makine. Perqendrimi juaj eshte atje ku duhet.
Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe Bluetooth i inkorporuar lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorini duart.
Pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muziken ku ju e keni lene. Shkarko mp3 muzik, kenge dhe degjoj ne baseus charger nderkohe qe telefoni juaj karikohet.

Me kete Mp3 Player ju do te kaloni udhetimet e gjata ne menyren me te kendshme duke ju argetuar gjate gjithe rruges. Nje Mp3 kaq praktik dhe cilesor, ne te ju mund te vendosni kenget tuaja te preferuara ose kenget e preferuara te femijeve tuaj duke i mbajtur ata ne argetim dhe duke i kursyer lodhjen e udhetimit.

Bluetooth kenge Mp3 Player

Me muziken qe ju preferoni eshte shoqeruesi ideal ne udhetimet tuaja me makine. Romantic Songs ne ditet me shi te vjeshtes ne cars radio, ju do te relaksoheni me kete të gjitha kenget nga videos from youtube. Bejeni udhetimin  tuaj akoma me intereresant dhe me shlodhes duke harruar oret e gjata para timonit te makines suaj. Me shoqerine tuaj, te afermit, familje, apo koleget tuaj te punes ju mund t’a beni rrugen te paharrueshme.

Procedure shume e thjeshte per t’u realizuar. Convert Youtube video url për të gjitha preferencat tuaja muzikore si english songs, hindi songs, bollywood songs etj. Easily convert  dhe me pas jepi play, ne car kit mp3 converter eshte programi qe nepermjet klikimit te convert video ju mund te degjoni muziken ne car audio fare lehte.

Mp3 Player per makine Baseus Dyqan Taxi

Me Chip Bluetooth ne versionin 4.2. Suporton iOS dhe pajisjet Android.
Projektuar per muzike me cilesore dhe eksperienca telefonike.
Mund te lidhet me pajisje te ndryshme muzikore. Lirisht vendosni muziken tuaj te preferuar.
Me butoni rrethor mund te rregulloni volumin e muzikes sipas preferencave tuaja.
Mund ti jepni Play dhe Pause lehtesisht muzikes pa pasur nevoje per te kerkuar telefonin tuaj.

Dizajnuar me mikrofon te nje cilesie shume te larte ne kualitetin HD, MP3 Player per biseda telefonike te pastra pa zhurma, dhe i cili nuk do te shkeputet dhe nese rruga ka pengesa. Mp3 music.
Mos perdorimi i duarve per mbajtjen e telefonit i ben udhetimet tuaja me te sigurta.

Mund te karikoni dy pajisje njekohesisht si celulare MP3, WAV, FLAC, APE, WMA.
Karikimi i telefonit tuaj nuk do te jete me nje problem, arijit singh. Do keni perhere bateri ne telefonin tuaj per te kapur castet me te bukura jo vetem ne memorjen tuaj, por dhe ne memorjen e telefonit.

Bluetooth Mp3 Song Player Car charger | Baseus

Car Mp3 Player Baseus Car Charger Dyqan Taxi

Music Song Player | Mp3 music

Specifikat
 • Porta Karikimi: 2 USB Port
 • Input: DC12V-24V
 • Output: Dual USB | 3.4A Max
 • Mbrojtja: Mbi nxehja, Mbi tensioni Qarku i shkurter.
 • Bluetooth: 4.2V
 • Modeli: S-06
 • Frekuenca e transmetimit: 87.5-108.0MHZ
 • Materiali: PC
 • Diapazoni FM: <5m
 • Ngjyra: E zezë
 • Diapazoni i funksionimit: 10m (Maks.)
 • Hyrja: DC 12V-24V
 •  dalja: Dyfishtë USB 3.4A
 • I përshtatshëm për automjete: 12-24V
 •  I përshtatshëm për pajisje: iOS / Android etj
 • Ngjyra: E Zeze
 • Pesha: 0.2KG
 • Distanca e operimit deri ne 10m (Max)
 • Audio Format | Song MP3 / WAV / FLAC / APE / WMA /

MP3 Music Player Per Makine | Shkarko Muzike | Lidhet pothuajse me te gjitha modelet e makinave pa asnje problem.

Ky produkt mjaft interesant do te permbushe te gjitha nevojat ne makinen tuaj. Lidhet lehte dhe nderkohe qe telefoni karikohet me ushqimin super te fuqishem 3.4A ju mund te shijoni muzike.

3 OPSIONE NE NJE PAJISJE

Lidhet ne te gjitha frekuencat e radios dhe ne to mund te hidhni muziken tuaj. Zgjidhni nje frekuence bosh dhe aty degjoni muzike pa limit. Mund te kryeni telefonata dhe ti pergjigjeni thirrjeve ne cast me nje buton

Nuk keni me nevoje te mbani kufje ne vesh apo te instaloni car kit ne makine. Ky karikues universal i kryen te gjitha detyrat e kerkuara.

Këshilla per përdoruesit | Shkarko muzike mp3 player

Një fenomen normal që produkti FM të ketë pak zhurmë për shkak të ndërhyrjes së sinjalit lokal të radios. Ju mund te gjeni lehtesisht një frekuencë të lirë ose jo me nderhyrje dhe sinkronizoni pajisjen Onever me atë frekuencë për zhurmë statike të minimizuar.

2. Për të arritur cilësinë më të mirë të audios, ju lutemi te vendosni volumin e telefonit tuaj ose pajisjen në maksimum dhe më pas rregulloni volumin për stereon e makinës suaj. Nuk ju sugjerohet të rregulloni volumin e altoparlantit të makinës tuaj në maksimum pasi kjo do të sjellë shumë zhurmë.

5. Për të mbrojtur këtë pajisje, ne rekomandojmë ta hiqni atë nga dalja e cigares pas përdorimit, për të shmangur dëmtimin e menjëhershëm të tensionit të lartë të pajisjes.

6. Nëse dëshironi të karikoni telefonin dhe të dëgjoni radion e makinës në të njëjtën kohë, ju lutem vini re se frekuenca e radios tuaj dhe frekuenca e pajisjes nuk afrohen shumë.

Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe produktet e fundit te teknlogjise te lancuar nga markat me te njohura.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.


MP3

Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer  0682141111 .

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Mp3 Player per Makine | Baseus Bluetooth | Car Music”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues per makine mp3 player bluetooth dyqan taxi online baseus

Mp3 Player per Makine | Baseus Bluetooth | Car Music