Car Charger ihave | Karikues per makine

2,390 L

Ka stok

ihave Car charger

KODI: 6950290664793 Kategori: , , , Etiketime: , , , ,

KARIKUES iHAVE PER MAKINE

Car Charger ihave | Karikues per makine |  Karikues te cilin mund ta beni porosi online tashme ne Dyqan Taxi

Karikues i cili i perket nje teknologjie optimale te karikimit .

Karikues per makinen iHave bu onbline porosit dyqan taxi

Me mbrojtje optimale kunder mbinxehjes, mbitensionit dhe mbirrymes.Ky karikues per makine punon me iPhone, Nokia, Samsung, LG, Blackberry dhe shume marka te tjera. Car charger shume praktik .Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem. Me nje proces te optimizuar karikimi i cili nuk do ju lere asnjehere ne balte

Karikues per makine i cili karikon smartphone-in tuaj 75 % me shpejt se nje charger normal
Car Charger  ihave

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Car Charger ihave | Karikues per makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

car charger ihave dyqan taxi karikues per makine online

Car Charger ihave | Karikues per makine